Biznesowi celebryci

Krzysztof Stanowski wyśmiewa zaczepki Jasia Kapeli u Maliny Błańskiej

Jaś Kapela po totalnej kompromitacji w programie Hejt Park u Krzysztofa Stanowskiego, nieudolnie próbował go zaczepiać na Twitterze. Wystąpił również w wywiadzie u feministki Maliny Błańskiej, której wypowiedzi w rozmowie były równie niedorzeczne. Tymczasem Krzysztof Stanowski odpowiedział na obelgi poety w dość zabawny sposób, który raczej powinien uciszyć artystę na jakiś czas. Chociaż szczerze w to wątpimy.

Jaś Kapela w rozmowie z Maliną Błańską stwierdził, że Krzysztof Stanowski jest “kmiotem”, a także że próbował go ośmieszyć. W rozmowie wyznał nawet, że niektórzy jego przyjaciele “nie wytrzymaliby 15 minut rozmowy ze Stanowskim”.

Rozumiem, że jego celem było właśnie mnie upokorzyć i wyśmiać. Być może poezja jest łatwym celem, bo jest niszowym zajęciem […]. Co nie zmienia faktu, że mamy wielu świetnych poetów i chciałbym, żeby mieli dostęp do opieki zdrowotnej.

Jaś Kapela chce stoczyć walkę w FAME MMA z Aleksandrem Jabłonowskim xD

Redaktor Krytyki Politycznej stwierdził też, że Stanowski nie wykazał szacunku wobec niego nawet po zakończonym programie:

Nie da się lubić człowieka, który wykazuje taki poziom chamstwa. Jak skończyło się nagranie, to nawet się ze mną nie pożegnał, tylko wstał i poszedł sobie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Malina Błańska (@malina_blanska)


Tymczasem Malina Błańska również nie zaprezentowała wysokiego poziomu podczas konwersacji. Zdecydowała się nawet na żenujący i o dziwo seksistowski “żart”, że kobiety o poglądach lewicowych powinny się oddawać wyborcom Konfederacji. Wszystko po to, aby “nawrócić chłopców” na jedyną, “słuszną ideologię”:

Jakimś rozwiązaniem doraźnym jest dawanie tyłka każdemu napotkanemu chłopcu z takiej grupy. I to moim zdaniem jest jedyna możliwa pomoc, jaką współczesna kobieta może zaoferować tym mężczyznom. Bo nie ma rozwiązania systemowego. Ja wiele wieczorów spędziłam, rozmawiając na ten temat, ale może ty masz jakiś pomysł jak do nich dotrzeć? Jak spróbować wyszarpać ich z tej Konfederacji? I uratować ich, bo ja mam poczucie, że to są mężczyźni którzy… Oni w ogromnej mierze pochodzą z małych miast, a nie z Warszawy. Z tych małych miast wyjeżdżają kobiety, a oni zostają…

Jaś Kapela trafi do więzienia na 3 lata, bo nie zgłaszał gwałcicieli?

Powyższy cytat w wielkim skrócie pokazuje poziom dyskusji obydwojga rozmówców. Swoją drogą program jest jednym z najbardziej negatywnie ocenianych wywiadów w historii Youtube. Dyskusję możecie obejrzeć tutaj, ale oglądacie na własną odpowiedzialność. Za żadne szkody intelektualne nie odpowiadamy.

Jaś Kapela u Maliny Błańskiej po Hejt Park

Tymczasem do zaczepek Jasia Kapeli odniósł się Krzysztof Stanowski, który wyśmiał go w jednym z najnowszych odcinków swojego programu. Dziennikarz nie miał oporu zaprosić “poetę” ponownie do studia płacąc mu za spotkanie całe pięć złotych. Wszystko po to, aby Jaś Kapela przestał o nim już więcej mówić.

Źródło: wMeritum, Tysol.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close