Biznesowi celebryci

Maja Staśko i Malina Błańska wyśmiane przez Krzysztofa Stanowskiego xD

Obu paniom coś definitywnie nie wyszło.

Dziennikarz sportowy Krzysztof Stanowski, który regularnie prowadzi program Hejt Park na Youtube, stał się ostatnio “ofiarą ataków” ze strony skrajnie lewackich aktywistów. Z jednej strony stało się to po odcinku z Jasiem Kapelą, który ośmieszył się na całą Polskę. Z drugiej Maja Staśko i Malina Błańska próbują wybić się na jego popularności. Niestety – karma wraca i obie panie przekonały się o tym w dość brutalny sposób.

Maja Staśko próbuje się ostatnio wybić się na skrajnie kontrowersyjnych wypowiedziach, w których regularnie atakuje osoby o wolnościowych poglądach. Choć nie ma bladego pojęcia o ekonomii, to niemalże codziennie przekonuje internautów do skrajnie socjalistycznych poglądów. Robi jeszcze coś innego – atakuje Krzysztofa Stanowskiego, którego bardzo często atakuje.

Jaś Kapela domaga się 10 tys. złotych od Krzysztofa Stanowskiego xD

W jednym z ostatnich wpisów blogerka napisała, że Stanowski nie zaprosi ją do programu, bo “się jej boi”. Stwierdziła jednak, że zdanie dziennikarza się nie liczy, ponieważ została zaproszona przez prezenterkę Iwonę Niedźwiedź, która także prowadzi Hejt Park. Sama Staśko stwierdziła, że Stanowski po prostu “nie umie rozmawiać z kobietami”.

Na wpis bardzo szybko zareagował sam Krzysztof Stanowski, który napisał, że już anulowano jej zaproszenie.

Staśko próbowała się jeszcze bronić, że dziennikarz nie ma nic do gadania, ale jednak dyskusja szybko została zamknięta.

Warto jednak dodać, że swego czasu Maja Staśko sugerowała, że chciałaby otrzymać za wywiad 1000 zł. Tym samym przebiła swojego koleżkę Jasia Kapele, który “jedynie” wziął za rozmowę 700 zł. Staśko jednak uparcie twierdzi, że do rozmowy z Iwoną Niedźwiedź dojdzie, ponieważ “jest z nią w kontakcie”.

Krzysztof Stanowski wyśmiewa zaczepki Jasia Kapeli u Maliny Błańskiej

Krzysztof Stanowski odpowiada na zaczepki Maliny Błańskiej

To nie koniec dramy Stanowskiego, bo po rozmowie z Jasiem Kapelą, inna kobieta wzięła w obronę “poetę”. Malina Błańska, u której Kapela żalił się na “brzydkie zachowanie” dziennikarza, zaczęła również pisać dość osobliwe wpisy na temat Stana.

Wszystko też dlatego, że prezenter Hejt Parku wyśmiał opinię prezenterki o dorabianiu ideologii do sponsoringu.

Następnie Błańska próbowała porozmawiać ze Stanowskim. Kiedy jej się to nie udało, to dorobiła do tego kolejną filozofię. Na dodatek udostępniła zmanipulowaną rozmowę z prezenterem, która miała na celu “obnażyć jego postawę wobec kobiet”. Problem jedynie w tym, że prezenterka sama przyznała, że chce to zrobić dla zwiększenia zasięgów.

Źródło: Krzysztof Stanowski Twitter

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close