Kultura i sztukaMediaPaństwoPolskaZdrowie i medycyna

Cezary Pazura atakowany przez proepidemików. Grożą także jego bliskim

Odkąd Cezary Pazura stał się ambasadorem szczepień przeciwko COVID-19 w Polsce, spotkała go fala nienawiści ze strony lunatyków spod znaku Justyny Sochy. Żona słynnego aktora ujawniła, że gwiazdor otrzymuje liczne pogróżki od antyszczepionkowców, którzy wiedzę medyczną zdobyli na filmach z żółtymi napisami. Problem w tym, że przekroczono kolejną granicę.

Cezary Pazura przekonywał w spocie promocyjnym, że należy się zaszczepić przeciwko COVID-19 dla bezpieczeństwa swojego i swoich najbliższych. Twierdził również, że:

Szczepienie to nie tylko twoja sprawa. To sprawa życia i zdrowia innych. Dla siebie, dla nich, szczepimy się.

Sam aktor jest prywatnie zwolennikiem walki z pandemią oraz często bierze udział w dyskusjach z przedstawicielami zawodów medycznych. Jednakże to niestety nie spotkało się ze zrozumieniem osób, które jawnie krytykują walkę lekarzy z pandemią, a często sami nie dowierzają w realne niebezpieczeństwo.

Sam Pazura nie przejmował się początkowo krytycznymi komentarzami i zaszczepił się w kwietniu na Stadionie Narodowym. Wówczas na filmie promocyjnym powiedział:

Po raz pierwszy mogę powiedzieć: Witam na Stadionie Narodowym. Cieszę się, że tutaj dzisiaj jestem, bo mam pewność, że dzisiaj po raz pierwszy na Stadionie Narodowym będę świadkiem wygranej. A ta wygrana to to, że będę zaszczepiony drugą dawką szczepionki przeciwko COVID.

USA planują zakup 500 mln szczepionek dla najbiedniejszych krajów

Antyszczepionkowcy atakują Cezarego Pazurę i jego rodzinę

Okazuje się jednak, że antyszczepionkowcy zaczęli atakować zarówno jego, jak i jego rodzinę. Doszło do realnych gróźb pozbawienia zdrowia i życia jego najbliższych. Zwolennicy Justyny Sochy, Grzegorza Brauna i Jerzego Zięby zebrali się na forach internetowych, aby publicznie oczerniać jego osobę. Jak stwierdziła, że jego żona – Edyta Pazura:

W związku z tym, że wykonano 21 milionów szczepień w PL i nie wyrosły im dodatkowe ręce oraz nie umierają w cierpieniach na ulicach w celu depopulacji ludzkości, antyszczepionkowcy postanowili być bardziej aktywni w sieci.


Dodatkowo Pazura stwierdziła, że prym w teoriach spiskowych oraz “nawoływania do linczu” mają “słynne osoby”:

Dzisiejszy dzień spędziłam jeszcze na telefonach z prawnikami w związku z rozpowszechnianiem nieprawdziwych informacji i gróźb karalnych w stosunku do mojego Męża. Na czele Pani od turbanów i aktorka bez filmów 🤦🏼‍♀️

Czyżby chodziło o pseudo gwiazdeczkę Violę Kołakowską i piosenkarkę bez wykształcenia, czyli Edytę Górniak?

Źródło: DoRzeczy

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close