PaństwoPolitykaPolska

Grzegorz Braun ucieszył się z sondażu z Instytutu badań z d*py! xD

Warchoł też nie lepszy.

Już w niedzielę 13 czerwca czekają nas wybory na prezydenta Rzeszowa. Do wyścigu o “koronę” staje także Grzegorz Braun, który o dziwo prześcignął Marcina Warchoła z Solidarnej Polski. “Niestety” na sam koniec kampanii dał plamę i zrobił z siebie małe pośmiewisko.

Grzegorz Braun to najbardziej kontrowersyjna postać tegorocznych wyborów na prezydenta Rzeszowa. Odkąd wieloletni włodarz miasta – Tadeusz Ferenc – zrezygnował z piastowania urzędu, to spadochroniarz z Konfederacji próbował swoich sił od samego początku.

Grzegorz Braun ogłosił program wyborczy w formie dekalogu. Chce budować fort w Rzeszowie!

Z tego powodu każdy “sukces” jest dla niego na wagę złota. Tak też było w przypadku ostatniego “sondażu”, który zamieścił na swoim Twitterze. Problem jedynie tylko, że pochodził on z IBZD, czyli Instytutu Danych z D*py. Metoda SRATI również była dla niego niemniej mało istotna.

Źródło: Grzegorz Braun Twitter

Choć wpis szybko zniknął z profilu Brauna, to internet jednak nie zapomina. Braun według tejże teorii, tudzież sondażu niemiarodajnego, mógłby wygrać w cuglach z liderem wyborów – Konradem Fijołkiem. Problem tylko w tym, że to raczej niemożliwe, o czym sam kandydat zapewne także zdaje sobie sprawę.

Marcin Warchoł także daje popis obycia w internecie

Kolejnym kandydatem, o którym nie można zapomnieć, jest Marcin Warchoł z Solidarnej Polski. Popierany przez Tadeusza Ferenca ma jakieś 10% poparcia w mieście, więc jego kandydatura jest równie mało istotna, co Grzegorza Brauna.

Aby “zdobyć” poparcie młodzieży na swoim Twitterze wrzucił post, jak zjada lody Ekipy.

Źródło: Marcin Warchoł Twitter

To tyle. Tak właśnie chce zdobyć młodych wyborców kolega Zbigniewa Ziobry.

Swoją drogą patrząc na konkurentów Konrada Fijołka, to trudno się dziwić, że ma niemal 50% poparcie w mieście.

Źródło: Grzegorz Braun Twitter

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close