Kultura i sztukaMarketingMediaŚwiatTechnologie

He-Man powraca! Po 40 latach zobaczymy go na Netflixie

He-Man powraca!

Już 23 lipca na Netflixie pojawi się He-Man! Nie będzie klasyczny serialu z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku, tylko zupełnie nowa produkcja. Animowany serial Masters of the Universe: Revelation będzie kontynuacją znanej z dzieciństwa opowieści. W Szkieletora wcieli się sam Mark Hamill, czyli aktor znany głównie z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Książę Adam, czyli He-Man, będzie mówił do nas głosem Chrisa Wooda, a w Teelę wcieli się Sarah Michelle Gellar, znana między innymi z serialu Buffy, postrach wampirów.

Pierwsza część serialu składała się będzie z pięciu epizodów. Showrunnerem produkcji oraz producentem wykonawczym serialu został Kevin Smith. Aktor oraz przede wszystkim reżyser, który w tematach komiksowych i popkulturowych czuje się, jak ryba w wodzie. Smith zasłynął niskobudżetową produkcją Clerks, która pozwoliła mu zaistnieć na arenie międzynarodowej. Wprawdzie jego późniejsze produkcje nie zawsze utrzymywały wysoki poziom, ale nie da mu się odmówić tego, że zna się na swojej robocie.

Netflix pokazał już pierwszy zwiastun serialu:

“Kajko i Kokosz” z oficjalnym zwiastunem! Znamy obsadę głosową

Czy nowy He-Man osiągnie sukces?

He-Man (najsilniejszy człowiek we wszechświecie) – superbohater, fikcyjna postać z serii zabawek Masters of the Universe (Władcy wszechświata) firmy Mattel oraz wywodzących się z nich produktów: filmów rysunkowych i komiksów (a także aktorskiego filmu kinowego).

Na co dzień jest księciem Adamem, synem króla planety Eternia, jednak gdy zachodzi taka potrzeba, po wypowiedzeniu słów “Na potęgę Posępnego Czerepu, mocy przybywaj!” staje się herosem He-Manem. Przemiana obejmuje również jego tchórzliwego i leniwego tygrysa Cringera, który staje się Kotem Bojowym. Tajemnicę He-Mana zna tylko trójka jego przyjaciół: Czarodziejka, Zbrojny Rycerz i Orko. Razem z He-Manem walczą ze Szkieletorem, głównym wrogiem He-Mana.

Nowy He-Man ma być produkcją dla dojrzałego widza, ale trudno jeszcze oceniać, jak dużo w tym prawdy. Pierwsze grafiki zdradzają jedynie styl, w jakim utrzymana będzie produkcja. Oryginał powstawał w latach 1983-85 i nakręcono 130 odcinków. Netlix raczej nie zdecyduje się na tak dużą produkcję, ale jeżeli ta osiągnie sukces, to kilka sezonów może się pojawić.

Źródło: Android.com

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close