Biznesowi celebryci

Krzysztof Stanowski zaorał posłankę lewicy używając jej argumentów xD

Anna-Maria Żukowska nacięła się na pewien dość trudny argument.

Krzysztof Stanowski w ostatnim czasie często gościem na łamach naszego serwisu. Nie ma co ukrywać, że jest to wynik jego rozmowy z Jasiem Kapelą, Mają Staśką czy ostatnio – Maliną Błańską. Wszystko, co łączy te postacie to skrajna lewica, z którą Stanowski się nie cacka. Do tego zacnego grona dołączyła właśnie Anna-Maria Żukowska, która do teraz próbuje odpowiedzieć na jego ripostę.

Do dość osobliwej dyskusji doszło pomiędzy posłanką Lewicy Anny-Marii Żukowskiej a dziennikarzem sportowym Krzysztofem Stanowskim. Żukowska dołączyła do Mai Staśko, która zarzucała prezenterowi, że “nie zaprasza kobiet, jest seksistą, prawakiem, kapitalistą, szowinistą” itd. Kiedy Staśko chciała wbić się do programu Stanowskiego, to ten po prostu “odwołał jej wizytę”.

Na to nie mogła stać obojętnie bohaterska Żukowska.

Krzysztof Stanowski wydaje tomik poezji na złość Jasiowi Kapeli xD

Z trudem napisała najbardziej inteligentny tekst, jaki wówczas przyszedł jej do głowy. Posłanka stwierdziła, że Krzysztof Stanowski “nie zaprasza do programu kobiet”. Tymczasem, jak stwierdził dziennikarz, do jego programu przyszło czterech gości, którzy identyfikują się jako kobiety. Sam jednak nie chciał ujawniać danych rozmówców, przez wzgląd na szacunek wobec ich prywatności.

Źródło: Krzysztof Stanowski Twitter

Posłanka Żukowska próbowała się jeszcze bronić, sugerując nawet, że Stanowski kłamie. Stwierdziła bowiem, że “przeczytała nazwiska gości”, więc wówczas ktoś identyfikujący się jako kobieta, przedstawiłby się inaczej. Nawet na ten zarzut Stanowski miał swoją odpowiedź.

Natomiast na zarzut Żukowskiego, że robi sobie żarty z osób niebinarnych, przytoczył nawet rozmowę ze Sławomirem Mentzem. Stanowski dał wówczas do zrozumienia, że nie zgadza się z transfobią i homofobią. Tym bardziej taką. jaką prezentuje część polityków Konfederacji.

Niestety na ten zarzut posłanka Lewicy już nie potrafiła odpowiedzieć. A szkoda.

Źródło: Krzysztof Stanowski Twitter

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close