Biznesowi celebryciPaństwoPolitykaPolskaPrawoZdrowie i medycyna

Paweł Tanajno porównuje szczepienia do Holocaustu. Rynsztok osiągnięty

Były kandydat

Były kandydat na prezydenta i jeden z naczelnych foliarzy Polski – Paweł Tanajno, po raz kolejny zniżył się do granic absurdu. Szczepienia przeciwko COVID-19 porównywał do Holocaustu, a leczenie ludzi – segregacją społeczną. Sprawę skomentowało nawet Muzeum Oświęcimskie, które stwierdziło, że zachowanie Tanajno jest ‘jest objawem intelektualnego i moralnego zepsucia“.

Paweł Tanajno to populista, który za wszelką cenę chce, aby było o nim głośno. Nie ma żadnego planu, ani strategii, ale jego “bezkompromisowość”, czyni go idolem wszelkiej maści zwolenników teorii spiskowych.

Problem jedynie w tym, że idzie drogą Jacka Wilka, niby-prawnika, prawie-europosła. Wilk także porównywał szczepienia do ludobójstwa, którego dokonali Niemcy w czasie II Wojny Światowej, a obecnie może spodziewać się odebrania prawa do wykonywania zawodu. Zarówno przez swoje seksistowskie zachowania, jak i manipulacje m.in. ze spisem powszechnym.

Wilk znów ma problemy! Tym razem poszło o Spis Powszechny

Widać jednak, że Tanajno znalazł dobrego sojusznika, ponieważ na swoim profilu napisał:

TWÓJ OPÓR
PRZED SPOŁĘCZNYM SZALEŃSTWEM

Obowiązkiem każdego z nas jest przypominanie do czego prowadzi segregacja ludzi z uwagi na ich stan biologiczny typu : geny pochodzenie, kolor pigmentu na skórze, kolor komórek włosów lub tęczówki alb inne ułomności zdrowotne, w tym niewłaściwą liczbę przeciwciał np. przeciwko Tyfusowi albo wirusom. [pisownia oryginalna – przyp. red.]


Tanajno zachęcił również do “stałego oporu przed szczepieniem i leczeniem”.

Dodatkowo:

Zachęcam was abyście wydrukowali sobie takie opaski i zaczęli je nosić. Ja tak zrobię. Niech się wstydzą ci co przykładają rękę do segregacji biologicznej. Może to będzie jakimś otrzeźwieniem i zejdziemy z drogi, która prowadzi do powtórki z historii.

Strajk Przedsiębiorców: Paweł Tanajno brutalnie aresztowany przez policję!

Paweł Tanajno nie wierzy bowiem naukowcom i lekarzom. Wierzy za to samemu sobie, czym potwierdza teorię efekt Krugera – Dunninga:

Źródło: Manufaktura radości

Muzeum Auschwitz nie mogło stać obojętnie wobec działania tego człowieka:

Instrumentalizacja tragedii Żydów, którzy byli poniżani, stygmatyzowani znakiem gwiazdy Dawida, izolowani w gettach oraz mordowani w czasie Holokaustu po to, by wyrazić sprzeciw się przeciwko szczepieniom ratującym ludzkie życie, jest objawem intelektualnego i moralnego zepsucia.

Jeden z internautów słusznie również zauważył:

Komuś się foliowy kapelutek poluzował… Pan Tanajno od dawna był zabawnym elementem Polskiego folkloru politycznego, ale ten post tylko podkreśla jego totalne odklejenie od jakiejkolwiek rzeczywistości…

Źródło: Paweł Tanajno wybory

Tanajno dalej brnie w swoje tłumaczenia. Nie umniejsza to jednak faktu, że korzysta z manipulacji, fake newsow i po prostu kłamie. Wykorzystuje hasła prowolnościowe oraz liberalne do własnych celów, co dodatkowo ośmiesza go w oczach prawdziwych wolnościowców. Szkoda jednak, że dla garstki osób na co dzień popierających wypowiedzi Jerzego Zięby i Edyty Górniak, Tanajno dalej będzie idolem.

Źródło: Paweł Tanajno

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close