Biznesowi celebryciKultura i sztukaPolskaSport

Euro 2020: Robert Lewandowski spełnił ogromne marzenie chorego chłopca

Mimo porażki na Euro 2020 Robert Lewandowski udowodnił, że zawsze gra do końca. Pokazały to dwie bramki piłkarza w meczu ze Szwecją – i mimo, że Polska przegrała, to i tak pozostawił po sobie mieszane odczucia. Niestety wielu kibiców i tak odwróciło się od naszej kadry, zwłaszcza od jej kapitana. Ale nie 9-letni Kuba, który napisał do swojego idola, aby go wesprzeć. Ten odpowiedział chłopcu i spełnił jego marzenie.

9-letni kibic Roberta Lewandowskiego napisał wzruszający list, w którym przyznaje, że nie stracił zaufania do reprezentacji Polski. Chłopiec przekazał również, że kapitan naszej drużyny narodowej “nie zawiódł jego oczekiwań” i “cieszy się, że walczył do końca”.

Młody miłośnik piłki nożnej napisał również do swojego idola, aby nie martwił się krytycznymi głosami, ponieważ “prawdziwy kibic nigdy w niego nie zwątpi i w polską reprezentację”:

Cześć! Jestem Kuba, mam 9 lat, i jestem Twoim wielkim fanem. Trzymałem za Ciebie kciuki na Euro 2020, nie zawiodłeś mnie, cieszę się, że walczyłeś do końca. Nie przejmuj się ludźmi, którzy źle mówią o Tobie i reszcie drużyny, prawdziwy kibic nigdy w Ciebie nie zwątpi i w naszą reprezentację.

Robert Lewandowski i jego zegarki. Za kilka z nich wybudowałby osiedle

Chłopiec napisać również, że:

Nie mogę do Ciebie wysłać tego listu, bo nie znam adresu, ale poproszę mamę, aby ten list umieściła na FB, może do Ciebie dotrze. Szkoda, że nie mogę grać w piłkę w drużynie, bo mi lekarz zabronił z powodu chorego serduszka i czasem się męczę. Twój Kuba.

Robert Lewandowski nie mógł pozostać obojętny na wiadomość młodego kibica. Piłkarz opowiedział chłopcu i udostępnił jego list na swoim profilu:

Kuba, Twój list do mnie dotarł i sprawił mi dużo radości. Bardzo Ci za niego dziękuję. Jesteś najlepszym kibicem, jakiego mógłbym sobie wymarzyć. Ty też nigdy się nie poddawaj i zawsze walcz o swoje marzenia! Mocno Cię pozdrawiam.

Były menedżer Lewandowskiego zarzuca mu wyprowadzenie kilku milionów euro z ich firmy

O pozytywnej sytuacji poinformował również profil Łączy nas piłka, która również podziękowała w imieniu piłkarza za wzruszający list. Jak poinformował PZPN, 9-latek otrzymał od Roberta Lewandowskiego piłkę i zdjęcie z autografem swojego idola.

Źródło: Łączy nas piłka

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close