Kultura i sztukaMarketingMedia

Wiedźmin 2 na Netflix: Teaser drugiego sezonu zdradza sporo szczegółów

Fani Wiedźmina mogą w końcu zacierać ręce. Netflix udostępnił teaser drugiego sezonu przygód Geralta z Rivii, który zdradza dużo detali nadchodzącego serialu. Fani twórczości Andrzeja Sapkowskiego mogą czuć się zadowoleni, ponieważ twórcy przyłożyli o wiele większą wagę do wskazówek polskiego pisarza. Fani gier również mogą czuć się udobruchani, ale o tym już za chwilę.

Serial Wiedźmin 2 na Netflix – teaser, szczegóły i data premiery

Wiedźmin sezon 2 na Netflix rozpoczyna się w momencie, gdy Ciri spotkała Geralta z Rivii. W drugim sezonie bohaterowie udadzą się do Kaer Morhen, górskiej fortecy wiedźminów, gdzie Geralt był szkolony. W tym miejscu księżniczka Cirilla będzie przechodzić podobne próby, aby zyskać pewne umiejętności wiedźminów.

Planszówka Wiedźmin zebrała ponad 10 milionów w 24 godziny

Teaser udostępnił także jeden z głównych producentów serialu — Tomasz Bagiński, który napisał na swoim profilu:

I pierwszy, skromny jak piosenki Jaskra, zwiastun nowej przygody. Dużo pracy więc cieszę się, że wreszcie trochę widać co robiliśmy przez ten dziwny rok. Już niedługo więcej. Oglądajcie.

Na krótkim zwiastunie widać, jak Geralt z Rivii (w ten roli Henry Cavill) będzie musiał zmierzyć się z różnymi potworami i ze swoim przeznaczeniem.

Netflix i CD Projekt Red organizują WitcherCon dla fanów Geralta

Oprócz nowego teasera Netflix udostępnił wywiad z głównym aktorem na temat jego roli oraz szczegółów produkcji.

To część panelu WitcherCon, który powstał w związku ze współpracą CD Projekt RED i Netflix.

Wiedźmin sezon 2 na Netflix. Kiedy premiera?

Premiera drugiego sezonu Wiedźmina na Netflix odbędzie się już 17 grudnia 2021 roku. Informacja została podana na konferencji, w której wzięli udział Anya Chalotra, Freya Allan, Mimî M Khayisa i Paul Bullion. Nie mogło również zabraknąć jego showrunnerki i producentki wykonawczej, czyli Lauren Schmidt Hissrich.

Źródło: The Verge

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close