Biznesowi celebryciBusiness lifestyleMediaPaństwoPolskaSport

Jaś Kapela zmierzy się w FAME MMA z Ziemowitem Kossakowskim XD

Jaś Kapela dopiął swego i wystąpi w FAME MMA, czyli gali organizowanej przez Marcina Najmana. Pisarz-celebryta zmierzy się z byłym pracownikiem TVP — Ziemowitem Kossakowskim. Dziennikarze na razie obrażają się na Twitterze, podkręcając atmosferę przed walką. Przyznają przy tym, że robią to tylko i wyłącznie dla pieniędzy.

Jak informuje portal Wirtualne Media Jaś Kapela będzie walczył z Ziemowitem Kossakowskim na gali FAME MMA. Potwierdził to sam Kossakowski, który powiedział w rozmowie z dziennikarzami, że:

Bardzo chętnie spuszę łomot temu lewackiemu publicyście.

Walka ma odbyć się pod koniec września i jak stwierdził Kossakowski:

Potwierdzam, że dostałem taką propozycję i już się zgodziłem. Nie wiem, czy wyraził też zgodę Jaś Kapela. Ze swojej strony powiem, że z przyjemnością stoczę tę walkę. Każda okazja, żeby spuścić łomot lewackiemu publicyście jest dobra.

Wirtualne Media zapytały o powód walki Kossakowskiego z Kapelą. Były dziennikarz TVP wprost odpowiedział:

Dla pieniędzy. Podczas tej gali będzie sporo interesujących walk, ale tylko ta jedna, nasza, będzie miała wyraźny kontekst polityczno – publicystyczny. Myślę, że zapowiada się znakomita walka.

Jaś Kapela chce się bić z Krzysztofem Bosakiem na gali Fame MMA xD

Jak zaznaczył sam Kossakowski — będzie to pierwsza walka polityczna na oktagonie. Jaś Kapela również potwierdził udział w walce oraz o zakończonych negocjacjach finansowych. Jak sam stwierdził:

Ziemowit Piast Kossakowski bardzo chce zostać pobity przez poetę, a ja oczywiście chętnie pomogę, gdyż kocham pomagać, a potrzebującymi nie odmawiam wsparcia.

Jaś Kapela i Ziemowit Kossakowski w FAME MMA — kiedy transmisja?

Ziemowit Kossakowski jest znany z telewizji TVP oraz kontrowersyjnych materiałów o medykach. Dziennikarza zawieszono, a następnie nie przedłużono umowy po artykule “Kontrowersje wokół rezydentów. Narzekają na zarobki, jedzą kanapki z kawiorem”. Prezenter oskarżał lekarzy, że jeżdżą na wakacje, podczas gdy okazało się, że medycy, których oczernił, brali udział w akcjach humanitarnych.

Z tego powodu walka, która ma odbyć się na przełomie września i października jest dodatkowo interesująca.

Jaś Kapela założył Patronite i prosi o wsparcie. Zarobił całe 35 zł

Sam Kapela ma utrudnione zadanie, ponieważ sam przyznaje, że jest uzależniony od narkotyków. A to samo w sobie nie zapewnia mu wielkich szans na wygraną. Mimo to Kapela przekonuje, że:

Po 30 sekundach będziesz leżał na glebie, a po minucie będę zjadał resztki Twojego styranego serducha. Tak, jestem weganinem, ale dla Ciebie zrobię wyjątek.

Jaś Kapela to publicysta Krytyki Wyborczej, który zyskał ostatnio popularność po rozmowie z Krzysztofem Stanowskim w Hejt Parku. Rozmowa dotyczyła opłaty reprograficznej, którą Kapela promuje.

Źródło: Wirtualne Media

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close