Biznesowi celebryciBusiness lifestyleMarketingMedia

Gwiazda TVN, która chce usunąć LGBT i “żydostwo” żegna się z karierą

Samuela Górska zapłaci cenę za popieranie Konfederacji i wygłaszanie faszystowskich tez.

Samuela Górska zapłaci cenę wygłaszanie faszystowskich tez. Ta była gwiazda TVN, która występowała w Top Model, wygłosiła przemowę pochwalającą Konfederację. Sam film pojawił się na oficjalnym profilu partii, która później go skasowała i głupio się tłumaczyła. Sama modelka właśnie pożegnała się ze swoją karierą.

Samuela Górska wystąpiła m.in. w CKM i licznych kampaniach reklamowych

Najpierw od początku. Przez całą niedzielę media społecznościowe oraz dziennikarze zwracają uwagę na dość niefrasobliwą wypowiedź Samueli Górskiej. Celebrytka zaczęła wychwalać “program gospodarczy” Konfederacji, a tym pochwalanie kwestii społecznych – czyli usunięcie LGBT i “żydostwa”, jak sama stwierdziła:

Konfederacja to jest drużyna mega młodych sympatycznych facetów, nie tylko facetów, bo są też świetne babki, z wielkim entuzjazmem, świetnym pomysłem na gospodarkę, na życie społeczne – przekonuje, w końcu odnosząc się do ulubionego tematu prawicy:

Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT, nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są. Tylko Konfederacja mam wrażenie zapewnia taką normalność.

Po licznych głosach krytyki, Konfederacja skasowała film z profilu. Teraz oczywiście partia powraca do starego “źle nas zrozumieliście” oraz “to było wyjęte z kontekstu”, czyli normalne zachowanie Konfederatów np. po wypowiedziach Korwina.

Konfederacja i jej prawdziwe oblicze o elektrowni atomowej w Polsce

Jeśli zaś chodzi o samą Górską, to szybko została skarcona przez osoby z branży. m.in. blogerka Maffashion napisała:

Nie dowierzam, nie pojmuję, nie da się nie zareagować. Napisałam to na story i napisze tu: WSTYD!

Szybko również do krytyki dołączyły firmy, które współpracowały z kobietą. Jak przekazała firma Kossie:

Chcemy z całą stanowczością podkreślić, że marka Kossie od zawsze sprzeciwia się jakiejkolwiek dyskryminacji związanej z płcią, orientacją seksualną, pochodzeniem czy też narodowością. Filozofia marki Kossie opiera się na takich wartościach, jak równość, wolność i szacunek. P. Samuela ujawniając swoje prywatne, skrywane poglądy, z którymi w żaden sposób się nie zgadzamy, zamknęła sobie dalszą drogę do współpracy z marką Kossie.

 

Jakub Kulesza zagłosował z PiS za Lidią Staroń, bo “ma to w d*pie”

Do słów Samueli Górskiej odniósł się również projektant Marek Sieradzky

Popularny projektant przekazał, że:

Chciałem tylko powiedzieć, że podejmując z kimkolwiek współpracę, nikt nie ma na dzień dobry wypisanych swoich poglądów na czole. Może i szkoda, bo cholernie ciężko i przykro słuchać, że ktoś cię nie chce w kraju, w którym żyjesz. Na swoim profilu nie mam już żadnych zdjęć z osobą, której słowa bardzo mnie dotknęły. Strasznie mi przykro, że w XXI wieku, w środku Europy, dzieją się takie rzeczy.

Firma Le Prive także odcięła się od słów modelki:

Dzień dobry, zapoznając się z wypowiedzią Pani Samueli zaznaczamy, iż jesteśmy przeciwne jej poglądom. Same żyjemy w duchu wolności słowa oraz wolności swobodnej miłości. Popieramy strajk kobiet – same będąc kobietami, które o te prawa walczą – oraz społeczność LGBT+. Wykonując zlecenie prawie rok temu nie wiedziałyśmy o poglądach pani Samueli […]. Każdy ma prawo kochać, kogo chce i nie godzimy się, by dyskryminować kogokolwiek.

Dziennikarka Karolina Korwin-Piotrowska również odniosła się do skandalicznych słów modelki.

Do krytyki Samueli Górskiej dołączyła również marka Kubota

W zeszłym roku Samuela Górska reklamowała klapki marki Kubota, która ironicznie wspiera środowisko LGBT+. Teraz marka odcina się od celebrytki w znaczących słowach. Co więcej, inne firmy także odżegnują się od profaszystowskich poglądów kobiety.

Jedno jest jednak pewne — to koniec krótkiej kariery modelki, która teraz z trudem znajdzie dla siebie zajęcie.

Źródło: Ofemin.pl, Plejada

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close