Biznesowi celebryciBudownictwoBusiness lifestyleDoradztwo biznesoweHandelMarketingMedia

Edyta Górniak otwiera własną szkołę, choć ma wykształcenie podstawowe

Edyta Górniak to nie tylko gwiazda estrady, ale przede wszystkim w ostatnich miesiącach ulubienica wszelkiej maści zwolenników teorii spiskowych. Od czasu, kiedy przekonywała, że w szpitalach leżą na OIOMach leżą statyści. Teraz jednak celebrytka planuje otworzyć własną szkołę, “wolną od uprzedzeń” i przekazać swoje mądrości życiowe.

Edyta Górniak otwiera własną szkołę

Edyta Górniak pragnie otworzyć ośrodek szkoleniowy na wzór tajlandzki. W tym kraju bowiem odkryła własną “duchowość” i poczucie “spotkania z wyższym bytem”. Tam także trenowała techniki relaksacyjne i medytacyjne. Jak sama przyznała na Instagramie:

Nigdy w życiu nie tęskniłam tak bardzo za innym miejscem na ziemi. Za ludźmi tęskniłam wiele razy. Już od kilku tygodni myślę, ile bym oddała, żeby polecieć do mojej Tajlandii. Tak tęsknię, tak tęsknię, ludzie! Zawsze latałam na tydzień i już musiałam wracać, a teraz mogłabym się nią nacieszyć. Tak tęsknię, że aż mnie boli wszystko.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 

Edyta Górniak miała kontakt z kosmitami? “Na każdej planecie jest życie”

Jak podaje Onet, gwiazda obecnie szuka miejsca, gdzie mogłaby się spełniać w roli nauczyciela. W grę wchodzą zarówno nadmorskie miejscowości, jak i “jej ukochane Podhale”. W ośrodku mieliby zostać zatrudnieni specjaliści, którzy szerzyliby wiedzę prosto z Tajlandii. Wśród nich nie zabrakłoby “lekarzy-zielarzy” oraz innych osób związanych z “medycyną alternatywną”.

Na razie nie wiadomo wiele o dalszych planach działalności piosenkarki w tym zakresie, choć jak twierdzą źródła, niedługo możemy usłyszeć o otwarciu “szkoły Edyty Górniak”.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close