Biznesowi celebryciMedia

Marcin Rola o ataku antyszczepionkowców w Grodzisku: Robota SŁUŻB!

Kiedy złapią Cię za rękę, to mów, że nie Twoja ręka.

Nie pierwszy raz dowiadujemy się, że antyszczepionkowcy są zdolni do wykorzystania siły fizycznej przeciwko służbom medycznym. Tak właśnie zrobili w Grodzisku Mazowieckim, gdzie w brutalny sposób zaatakowali punkt szczepień. Marcin Rola, słynny pseudo dziennikarz i patostreamer stwierdził, że to “robota służb”. Tak bowiem ciężko mu zrozumieć, że jego zwolennicy, to zwyczajni bandyci.

Kilkoro bandytów zaatakowało punkt szczepień w Grodzisku Mazowieckim, przez co musiała interweniować policja. Jedna z osób ochraniających lekarzy została ranna. Na miejscu grupa antyszczepionkowców krzyczała o “eksperymencie medycznym” i innych bzdur, które na ogół są promowane przez to towarzystwo.

Patoyoutuberzy Ator i Rola wyśmiewają dzieci chore na raka?

W sprawie zatrzymano dwóch najbardziej awanturujących się bandytów, którzy zaatakowali fizycznie pracowników budynku. Jak przekazała asp. szt. Katarzyna Zych, Oficer Prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Grodzisku Mazowieckim w rozmowie z Polsat news:

Policja interweniowała ok 13:30. Grupa osób chciała siłą wejść do budynku. Postawiono im zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności osobistej funkcjonariusza policji.

Do sytuacji odniósł się patostreamer, który udaje dziennikarza – Marcin Rola. Mężczyzna stwierdził, że cała akcja była “prowokacją służb specjalnych” oraz była zwykłą ustawką. Trzeba przyznać, że tym razem wniósł się na wyżyny intelektu i wiary w spiski, ponieważ na takie rzeczy mogą się nabrać tylko jego wyznawcy.

Problem tylko w tym, że grupą, która doprowadziła do tej pożałowania się godnej sytuacji, jest organizacja “Polskie Żółte Kamizelki“. Grupa ta głosi hasła antyszczepionkowe oraz antycovidowe, chwaląc się wsparciem idei  “wolności dla wszystkich”. Ponadto w profilach społecznościowych organizuje wydarzenia pokroju  “pikniku antywyszczepialnego”. Na dodatek w jednym z wydarzeń sprzed Komendy Policji w Grodzisku Mazowieckim można zauważyć te same osoby, które brały udział w incydencie przed punktem szczepień.

Antyszczepionkowcy będą płacić za leczenie COVID-19? Jest pomysł doradcy premiera

Do sytuacji odniósł się także minister zdrowia Adam Niedzielski, który napisał na Twitterze:

Wolność na sztandarach, usta pełne wulgaryzmów i pięści przeciw drugiemu człowiekowi. Tak dziś wygląda ruch antyszczepionkowy? Tu nie ma z kim dyskutować. To trzeba piętnować. Dziękuję policji za interwencję.

I co prawda, można nie lubić oraz krytykować Niedzielskiego, ale trzeba przyznać, że w tym wypadku trudno się z nim nie zgodzić.

Źródło: Polsat News

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close