Biznesowi celebryciBusiness lifestyleMediaSport

Jagna Marczułajtis-Walczak wyśmiała Zofię Klepacką. Ta odpowiedziała

Mimo że Zofia Noceti-Klepacka jest jedną z reprezentantek Polski na olimpiadzie w Tokio 2020, to i tak nie cieszy się zbyt dużą popularnością w kraju. Wszystko przez jej poglądy i kontrowersyjne wypowiedzi m.in. pod adresem społeczności LGBT. Dlatego pod ostatnim postem, który wyśmiewał zawodniczkę, odezwała się Jagna Marczułajtis-Walczak, obecnie posłanka PO.

Zofia Klepacka wyśmiana w Internecie. Skomentowała Jagna Marczułajtis-Walczak, a żeglarka odpowiedziała

Jagna Marczułajtis-Walczak skomentowała dość kontrowersyjny obrazek, na którym przedstawiono Zofię Noceti-Klepacką. Posłanka PO a niegdysiejsza zawodniczka snowboardowa, napisała:

Genialne!

Po czym dodała:

Ale jak to tak, bez chmurki ze słowami Jezus Chrystus?

I choć kontrowersyjna wypowiedź już zniknęła z profilu posłanki, to i tak spowodowała niemałe poruszenie wśród internautów. Marczułajtis-Walczak szybko skasowała swój wpis, ale i tak wywołała reakcję polskiej reprezentantki.

Do “żartu” odniosła się również Zofia Klepacka, która nagrała krótki film na Faceboku:

Podobno pani Jagna Marczułajtis naśmiewa się z mojej wiary. Powstała grafika, że zamiast żagla trzymam krzyż, płynąc na desce. Tak, każdy niesie swój krzyż. Jeden jest lżejszy, drugi cięższy. Wierzę, że ci, co noszą cięższy krzyż tutaj, na Ziemi – tam w Niebie będą mieć lżej.

Sama Zofia Klepacka wielokrotnie negatywnie wypowiadała się np. o środowisku LGBT, dlatego zyskała dużo zwolenników, jak i przeciwników. Jedna z jej wypowiedzi na ten temat obruszyła nawet weteranów Powstania Warszawskiego:

Mówię kategoryczne NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski. Czy mój dziadek walczył o taką Warszawę w Powstaniu? Nie wydaje mi się… Panie Prezydencie, może się Pan lepiej weźmie za sport w Warszawie, który kuleje?

I choć jej wypowiedzi były bardzo kontrowersyjne, to ostatnio w końcu wsparła koleżankę, która dokonała coming-outu.

Olimpijka Katarzyna Zillmann dokonała coming-outu na antenie TVP

Żeglarka zrobiła wspólne zdjęcie z Katarzyną Zillmann, które podpisała:

Sport ponad wszystko.

I tego się trzymajmy!

Źródło: Onet.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close