Biznesowi celebryciKultura i sztukaMediaPaństwoPolska

Jarosław Jakimowicz zbanowany na Instagramie za swoje słowa o TVN

Jarosław Jakimowicz, to bezsprzecznie jedna z gwiazd TVP. Jego kariera nabrała tempa po jego umizgach do Antoniego Macierewicza. Nie wszędzie jest jednak tak akceptowany, o czym ostatnio zdążył się przekonać. Wszystko dlatego, że w końcu został zbanowany na Instagramie za swoje wypowiedzi pod kątem innych dziennikarzy.

Prezenter Telewizji Polskiej Jarosław Jakimowicz wielokrotnie wykorzystywał swoją pozycję do atakowania dziennikarzy, którzy nie są przychylnie nastawieni do obecnej władzy. Udowodnił to swoją ostatnią wypowiedzią skierowaną do pracowników TVN:

Domyślacie się Państwo, że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. Spieszcie się szmaciarze zadawać pytania.

Magdalena Ogórek zbulwersowana. Chcę pozwać Kingę Rusin za słowa o TVP

Okazało się, że administratorzy Instagrama również mieli dosyć ekscesów prezentera i zablokowali jego profil. Obecnie na jego profilu widnieje wiadomość: Przepraszamy, ta strona jest niedostępna. Kliknięty link mógł być uszkodzony lub strona mogła zostać usunięta.

Jarosław Jakimowicz zarobił bana na Instagramie

Wypowiedzi Jakimowicza odnosiły się do koncesji TVN, która może zostać utracona już 26 września. W tej sprawie toczą się gorące dyskusje zarówno w polskich mediach, jak i amerykańskim rządzie. Wszystko dlatego, że TVN należy do amerykańskiej spółki Discovery, zatem USA straciłoby wówczas swoje wpływy w naszym kraju.

A na to nie ma zgody politycznej zarówno ze strony Republikanów, jak i Demokratów. Ale jednak z tym nie liczą się politycy PiS, dla których ważniejsze jest ukręcenie mediów opozycyjnych.

Źródło: Cowkraju

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close