Bez kategorii

Magdalena Ogórek zbulwersowana. Chcę pozwać Kingę Rusin za słowa o TVP

Kinga Rusin zaatakowała ostatnio “koleżanką po fachu”, którą jest słynna gwiazda TVP Magdalena Ogórek. Ulubienica Kurskiego jednak nie czekała długo z ripostą i zapowiedziała pozew wobec “oszczerstw” na swój temat. Problem tylko taki, że sama była “lwica Lewicy” używa ostrych słów wobec swoich oponentów.

Przypomnijmy, że redakcyjny kolega Magdaleny Ogórek, czyli Jarosław Jakimowicz, rozpoczął bezpardonowy atak na dziennikarzy TVN. Wszystko dlatego, że wciąż trwa walka o koncesję tej stacji, którą zresztą chcą zablokować posłowie PiS.

Paweł Kukiz głosując za Lex TVN udowodnił, że jest przystawką PiS-u

Jakimowicz stwierdził w mediach społecznościowych, że:

“[…] domyślacie się państwo, że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto. ŚPIESZCIE SIĘ SZMACIARZE ZADAWAĆ PYTANIA”

Z tego powodu Kinga Rusin nie przebierała w słowach i zaatakowała zarówno prezenterów TVP, jak i całą stację prorządową. Wszystko przez ustawę Lex TVN, która ma na celu zaatakowanie wolnych mediów, a koniec końców – do rządowej cenzury na wzór sowiecki.

Prezenterka napisała:

Pisowscy czynownicy i reżimowe kreatury: Jakimowicze i Ogórki, aż się ślinią z podniecenia patrząc na atak na TVN. Mówią publicznie o dziennikarzach wolnych mediów per „szmaciarze” i zarzucają im przyjmowanie srebrników od „obcego kapitału”. Marzy im się PRL, marzy im się polska Białoruś bez wolnych mediów.

Po czym dodała:

Nie uda się wam zniszczyć niezależnego dziennikarstwa i przejąć niezależnej telewizji! TVN nie przestanie nadawać i żaden pachołek władzy nie poprowadzi ani Uwagi ani Faktów! A koniec dyktatury ciemniaków, kłamców i przestępców nadejdzie szybciej niż myślicie!

Na te słowa obruszyła się Magdalena Ogórek, która zażądała przeprosin. W innym wypadku skieruje sprawę na drogę sądową. Niestety obawiamy się, że w obecnych czasach może liczyć na spolegliwość władzy sądowniczej, która jest niejako uzależniona od obecnego rządu.

Wiceszefowa KRRiT: TVN24 buduje nierzetelny, jednostronny obraz świata

Magdalena Ogórek sama może atakować innych, ale obrusza się na krytykę swojej osoby

Niemniej jednak była kandydatka na prezydenta, która została publicznie skrytykowana za swoje wpisy na Twitterze. Oberwało się jej np. od Rady Etyki Mediów, według której Ogórek “złamała zasadę szacunku i tolerancji, czyli poszanowania ludzkiej godności, praw, dóbr osobistych, a szczególnie prywatności i dobrego imienia”.

A chodziło o antysemicką krytykę Marka Borowskiego, który negatywnie wypowiadał się o Jarosławie Gowinie.

Jak widać punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Prawda Pani Magdo?

Źródło: Onet

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close