Biznesowi celebryciBusiness lifestyleHandel

Wersow z Ekipy sprzedaje klapki z AliExpress za 159 zł warte 16 zeta

Wersow, czyli Weronika Sowa znana z grupy “Ekipa Friza”, po raz kolejny zaliczyła wtopę wizerunkową. I nie chodzi tu o logo, za które “zapomniała zapłacić”, ale o sprzedawanie klapek wartych parę dolarów za 159 zł. Buty są dostępne w sklepie celebrytki, czyli Wersow Store. Problem w tym, że znajdują się w nim rzeczy z AliExpress po znacznie zawyżonych cenach.

Oferta sklepu Wersow Store jest co najmniej kontrowersyjna. Przekonuje o tym Youtuber Tomasz „REVO” Bagiński, który sprawdził asortyment celebrytki. Okazało się, że youtuberka sprzedaje niektóre przedmioty wprost ściągnięte z Chin, o czym świadczą liczne dowody.

Już informowaliśmy o tym, że Ekipa sprzedaje zestawy “Deluxe” swoich płyt, w którym fani znajdą szmelc z AliExpres. Karol “Friz” Wiśniewski stwierdził, że fani są zadowoleni, mimo że za około 400 zł otrzymają m.in. czapkę, bandanę Ekipy, przypinkę i nerkę. Wszystko sprowadzane oczywiście z Chin za kilkanaście złotych za sztukę.

Wersow z Ekipy splagiatowała logo: “Nie wiedziałam, że trzeba płacić”

Źródło: Wersow Store

Okazuje się, że to nie koniec dramy, ponieważ Wersow sprzedaje w swoim sklepie m.in. klapki za całe 159 zł. Problem w tym, że przy zamówieniu ponad 300 sztuk z Chin koszt jednej pary, to zaledwie 16 zł. Jakoś materiałów również pozostawia wiele do życzenia, choć to oczywiście to już “kwestia drugorzędna”. Ważne, aby było logo celebrytki, więc “spoko”.

Źródło: AliExpress

Revo oczywiście nie ma nic przeciwko, że ktoś kupuje klapki za 160 zł – co to, to nie. Problem tylko taki, że grupą docelową Wersow są zazwyczaj 10-15 latkowie, dla których Wersow jest niemal wzorem do naśladowania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez WERONIKA SOWA (@wersow)

I choć oczywiście jesteśmy zdania, że chcącemu nie dzieje się krzywda, to jednak zarabianie na swoich fanach jest co najmniej niemoralne, o czym świadczą opinie internautów. Niemniej jednak sama Weronika Sowa nie skomentowała zarzutów, a jej biznes dalej się kręci.

Źródło: Plejada.pl, Plotek.pl

Tagi

Polecane artykuły

2 Komentarze

  1. Jak ktoś ma zjeba..ny łeb to niech se kupuje co tam dużo gadać tej kuli ziemskiej jest potrzebny reset jak u dinozaurów bo lepiej nie będzie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close