Biznesowi celebryciBusiness lifestyleKultura i sztukaMedia

Bam Margera pozywa producentów Jackass 4. Nie zapłacono mu za pomysły

Bam Margera to jeden z gwiazdorów Jackass — kultowej serii komediowej, która przez lata była szalenie popularna w kinach i telewizji. Niestety aktor w ostatnich latach podupadł na zdrowiu przez uzależnienie od narkotyków i alkoholu. Przez to również stracił możliwość udziału w najnowszej, czwartej odsłonie serii. I chce przez to pozwać producentów.

Bam Margera pozywa producentów Jackass 4

Bam Margera złożył pozew przeciwko swojemu byłemu koledze Johnny’emu Knoxville’owi, wytwórni Paramount Pictures oraz telewizji MTV. Kaskader chce uzyskać odszkodowanie, za jak to określił “bezprawne” usunięcie go z obsady “Jackass 4“.

Gwiazdor stwierdził, że jest zdruzgotany po tym, jak jego byli współpracownicy wykorzystali jego pomysły i kreatywność, a potem nic za to nie zapłacili mimo podpisanej umowy. Dokument podpisano z Paramount Pictures w marcu 2020 roku, ale jednym z warunków była trzeźwość aktora i jego codzienne testy na narkotyki. W sierpniu firma zerwała umowę z dnia na dzień, bez podania przyczyn.

Bam Margera już w lutym bieżącego roku zarzucił byłym kolegom z planu, że go wykorzystują i że nie dostaje za swoją pracę ani centa. Jak informuje portal Filmweb, w pozwie można przeczytać:

Oskarżeni posunęli się tak daleko, że zatrudnili lekarza, który każdego ranka łączył się z Margerą przez internet, aby upewnić się, że zażywa on mieszankę lekarstw przepisanych mu przez zespół medyczny Paramount. Lekarstwa te sprawiły, że Margera był fizycznie oraz psychicznie wyczerpany, przygnębiony i stanowił cień dawnego siebie.

Tymczasem w nagraniu opublikowanym w lutym widać, że artysta jest w bardzo złej formie i nie przypomina dawnego siebie. Twierdzi, że cała sytuacja wywołała u niego ciężką depresję i miewa myśli samobójcze.

Jak twierdził Margera, poddawano go ciągłym badaniom na działanie narkotyków i sprawdzano go alkomatem. Ponadto codziennie musiał zażywać antydepresanty przepisane przez lekarza Paramount, na które bardzo źle reagował.

Maja Staśko na złość Stanowskiemu zapowiada program “Love Park”

Bam Margery zwolniony z Jackass 4. Czy producenci mieli podstawy?

Tymczasem okazało się, że artystę zwolniono, ponieważ w jego krwi wykryto Adderall, którego Margera stosuje od ponad 10 lat. Jest to jednak lek pomocniczy w leczeniu nadpobudliwości psychoruchowej i zaburzeń uwagi (ADHD). W dodatku przepisał mu go lekarz.

Z tego powodu, jak podaje portal TMZ prawnicy Bama Margery złożyli pozew do sądu w Los Angeles. Dotyczy on sprawy przeciwko Johnny’ego Knoxville’owi, Spike Jonze’a, Jeffreya Tremaina i wydawnictwu Paramount Pictures. Ponadto pozew trafił także do MTV oraz Dickhouse Entertainment and Gorilla Flicks.

W komunikacie na Instagramie przekazał:

Jestem wkur*****, wściekły, zraniony i roztrzęsiony, że Johnny, Jeff, Spike i wytwórnie oraz producenci mnie oszukali. Okradli mnie z pomysłów kreatywnych oraz wymyślonych przeze mnie wyczynów kaskaderskich. Zwolnili mnie bez uzasadnienia i odmówili zapłaty za moją pracę.

Światowa premiera Jackass 4 odbędzie się 22 października 2021 roku. Ponownie na ekranach zobaczymy Steve-O, Johnny’ego Knoxville’a i innych bohaterów słynnej serii.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close