Biznesowi celebryciBusiness lifestyleKultura i sztukaMediaPrawoŚwiat

Nicki Minaj i jej mąż oskarżeni przez ofiarę napaści seksualnej

Nicki Minaj i jej mąż oskarżeni

Raperka Nicki Minaj i jej mąż Kenneth Petty zostali pozwani przez kobietę, którą mąż celebrytki miał molestować seksualnie w 1994 roku. Obecnie 43-letnia kobieta złożyła pozew, twierdząc, że para nękała ją, aby spróbować zmusić ją do cofnięcia swoich roszczeń. Petty odsiedział cztery i pół roku więzienia po przyznaniu się do usiłowania gwałtu. W zeszłym roku został aresztowany za brak rejestracji jako przestępca seksualny.

W pozwie złożonym w amerykańskim sądzie okręgowym dla wschodniego dystryktu Nowego Jorku kobieta twierdzi, że Nicki Minaj zaoferowała jej 500 000 dolarów za pośrednictwem pośrednika w zamian za wycofanie jej oskarżeń przeciwko Petty’emu. Kobieta twierdzi, że wkrótce po aresztowaniu Petty’ego w 2020 roku pośrednik podał raperowi jej numer. Minaj rzekomo zadzwoniła do niej i zaproponowała, że ​​przewiezie ją i jej rodzinę do Los Angeles, jeśli będzie mogła jej „pomóc”.

Spadkobierca Samsunga zwolniony warunkowo z więzienia

Nicki Minaj próbowała zastraszyć ofiarę jej męża?

Kobieta twierdzi również, że odrzuciła propozycję Nicki Minaj, aby jej prawnik przygotował oświadczenie odrzucające zarzuty. Kobieta twierdzi ponadto, że w ciągu kilku dni od odrzucenia oferty ona i jej rodzina „odczuli napad napastliwych telefonów i nieproszonych wizyt”. Powiedziała, że ​​nie była w stanie pracować od maja 2020 r. „z powodu ciężkiej depresji, paranoi, ciągłego ruchu, nękania i gróźb” ze strony pary celebrytów i ich współpracowników.

Pozew, który domaga się niesprecyzowanych odszkodowań, mówi, że 43-latka żyje w ukryciu, ponieważ obawia się odwetu. Jak podają amerykańskie media, zespół prawny muzyka nie zareagował jeszcze na zarzuty.

Nicki Minaj i Petty zaczęli spotykać się w 2018 roku i rok później ogłosili, że są małżeństwem. Para ma 11-miesięcznego syna. Nicki Minaj jest jedyną raperką, która znajduje się na liście Hip Hop Cash Kings magazynu „Forbes”. Zadebiutowała na niej w 2011, zarabiając od maja 2010 do kolejnego roku 6,5 mln dolarów. Po osiągnięciu konta 15,5 mln dolarów w czerwcu 2012 znalazła się na 8. miejscu listy, a w 2013 – na 4. miejscu z dorobkiem 29 mln dolarów. W 2014 jej zarobki od czerwca 2013 do czerwca 2014 oszacowano na 14 mln dolarów. Jej wartość netto w 2021 jest szacowana na ok. 150 mln dolarów.

Źródło: BBC

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close