Bez kategoriiHandelMediaPolska

Emeryci szturmowali sklep Netto niczym orkowie, bo były darmowe torby

Na otwarcie pierwszego sklepu Netto w Radomiu zebrało się całkiem niezłe grono starszych osób, które z zapalczywością czekało na start promocji. Emerytów nakłoniły do tego liczne bonusy, obniżki ceny oraz oczywiście darmowe torby, za którymi stali w długich kolejkach.

Tłumy na otwarciu nowego sklepu Netto w Radomiu. Klientów skusiły liczne obniżki i promocje

Jak informuje lokalny portal echodnia.eu przed wejściem do sklepu wystawiono limit osób, które mogły zmieścić się w markecie. Z tego powodu dziesiątki osób nie było w stanie zmieścić się w pierwszej turze zakupowej.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się piersi z kurczaka, czy ręczniki i garnki po promocyjnych cenach. Wystarczyło kilkanaście minut, aby z półek niemal w zupełności zniknęły przecenione produkty, między innymi młynki do pieprzu za 10 złotych.

Starszych ludzi na otwarcie pierwszego sklepu Netto w Radomiu zachęciły również informacje o tym, że będzie rozdawany darmowy chleb. Otwarcie zaplanowano już na ósmą rano, a promocje sięgały nawet do 50%. Obniżki dotyczyły również sprzętu AGD, które wynosiły nawet 55%.

Dodatkowe atrakcje przewidziane są 21 sierpnia. Wówczas mieszkańcy Radomia będą mogli wygrać cenne nagrody w ciągu całego dnia.

Nowy sklep Netto działa przy ulicy Sandomierskiej 1 w Radomiu. Jak zaznaczają lokalni dziennikarze, wcześniej w tym miejscu działał sklep Tesco, którego oddziały niemal w całości zniknęły z Polski.
Netto Polska, to popularna sieć handlowa, która obecna jest na polskim rynku już od 25 lat. Obecnie posiada około 400 sklepów w całym kraju i cztery centra dystrybucyjne. Firma zatrudnia ponad 5500 osób. Poza Polską sieć sklepów jest obecna również w Danii i Niemczech.

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close