PaństwoPolitykaPolska

Kukiz przyznał się o co chodzi we współpracy z PiS: “Sprzedałem się”

Poseł szczery jak nigdy.

Paweł Kukiz, który w ostatnim czasie kojarzy się głównie z korupcją polityczną, zdobył się na niecodzienne wyznanie. I choć sam neguje wszelkie plotki na ten temat, to w końcu przekazał internautom, skąd jego decyzja na temat ustawy “Lex TVN” oraz współpracy z PiS. Problem jedynie w tym, że nawet jego wyborcy nie bardzo kupują taki przekaz.

Paweł Kukiz tłumaczy się z głosowania razem z PiS

Paweł Kukiz od dawna kładzie sprawę jasno. Były muzyk wielokrotnie twierdził, że zrobi wszystko, aby jego postulaty — w tym słynne JOWy — zostały przegłosowane. Z drugiej zaś strony nieskończenie wiele razy przekonywał, że nigdy się nie sprzeda i nie zawiedzie wyborców. Zapewne w końcu zrozumiał, że obydwu rzeczy nie da się połączyć, przez co jego “sojusz” z PiS był zaledwie kwestią czasu.

Dlaczego Paweł Kukiz zagłosował za Lex TVN i zapomniał o wartościach?

Jak się okazuje, poseł po raz kolejny zaczął bronić swojej decyzji głosowanie za Lex TVN. Według artysty nie zrobił tego “dla stołków”, a argumenty, że sprzedał się politycznie, są nieprawdą:

Nigdy nie chciałem, nie chcę i chcieć nie będę posad, ministerstw, synekur ani dla siebie, ani dla naszych posłów, ani naszych rodzin, znajomych. Dla nikogo. I od nikogo. Można potępiać moją postawę i to rozumiem, bo ludzie mają prawo … nie rozumieć, ale podłością jest zarzucanie mi korupcji.

Paweł Kukiz w końcu przyznał, o co chodzi z “przyjaźnią” z PiS

Poseł odpowiedział w komentarzu, że od początku miał plan współpracy z Kaczyńskim. Według byłego wokalisty Piersi jest to strategia, która w końcu pomoże Polsce:

Owszem, sprzedałem się. Ale nie za pieniądze, tylko za ustawy, które będą służyć wszystkim Polakom..

Zespół Piersi wydało oświadczenie i odcina się od Pawła Kukiza

Kukiz przeprosił również na brak możliwości komentowania jego profilu w mediach społecznościowych:

Wybaczcie, że od jakiegoś czasu wyłączyłem możliwość komentowania moich postów. Zrobiłem tak, bo ogrom wpisów to niestety nie są komentarze.

Źródło: Paweł Kukiz facebook

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close