Biznesowi celebryciBusiness lifestyleInwestycjeSport

Samowola budowlana Cristiano Ronaldo. Zbudował sobie szklaną chatkę

Cristiano Ronaldo to jeden z najbogatszych sportowców na świecie. Według Forbes, jego majątek wynosi nawet na 500 mln dolarów. Tymczasem okazuje się, że władze Lizbony doszukali się pewnej przesady w zachowaniu słynnego piłkarza. A chodziło o samowolę budowlaną, której miał się dopuścić. Gwiazdor zadecydował bowiem o dobudowaniu “szklanej chatki” do swojej wielkiej rezydencji.

Cristiano Ronaldo zaszalał z mieszkaniem w Lizbonie

Cristiano Ronaldo w ostatnim czasie kupił rezydencję w centrum Lizbony za bagatela – 7 mln euro. W domu znajduje się m.in. 19 pokoju, basen, sala gimnastyczna i kino. Niestety wraz z zakupem rezydencji pojawiły się pewne problemy, ponieważ na dachu budynku umieścił “szklaną chatkę”, która była niezgodna z projektem architektonicznym.

Zarobki influencerów na Instagramie przyprawiają o zawrót głowy

Lizboński ratusz uznał, że działanie piłkarza było nielegalne i nakazał rozbiórkę metalowej konstrukcji z uwagi na liczne uwagi architektów i ekspertów. Sprawa trafiła do sądu, który uznał rację władz miasta. Ronaldo musiał się dostosować do nakazu i już niedługo będzie musiał zająć się rozbiórką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Jak się jednak okazuje, to nie pierwszy raz, kiedy Ronaldo zdecydował się na samowolę budowlaną. Niespełna kilka lat temu spotkał się z taką samą sytuacją podczas budowy rezydencji na północnym zachodzie Portugalii.

Przyszłość Cristiano Ronaldo dalej jest owiana tajemnicą

Obecny kontrakt piłkarza z Juventusem kończy się w czerwcu 2022 roku. Niektóre plotki mówią, że piłkarz powróci do Realu Madryt — takt przynajmniej wskazują hiszpańskie media. Najpewniej jednak Ronaldo kolejny sezon ponownie spędzi w Turynie, gdzie według plotek zarabia nawet 31 mln euro rocznie.

Źródło: RMF.fm

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close