Polityka

Jakub Lewandowski skrytykował działania MEN i swojego szefa Czarnka

Asystent poseł Joanny Borowiak okazał się koniem trojańskim


Polityka nie przestanie nas nigdy zaskakiwać. Intrygi, rozgrywki oraz rywalizacja sprawiają, że polityka ma w sobie bardzo duży pierwiastek zaskoczenia. Kilka godzin temu mieliśmy idealny przykład. Przewodniczący Rady Dzieci i Młodzieży RP przy Ministrze Edukacji Jakub Lewandowski skrytykował działania MEN. Lewandowski swoją wypowiedzią zamknął sobie wiele dróg. Co ciekawe, może pogrążyć nie tylko siebie.

Jakub Lewandowski pełniący funkcję przewodniczącego Rady Dzieci i Młodzieży RP bardzo krytycznie wypowiedział się na temat obecnej sytuacji w polskiej edukacji. Jest to o tyle zaskakujące, że edukacją w Polsce zarządza obecnie przełożony Lewandowskiego, minister Czarnek.

Powyższe słowa są wyraźnym uderzeniem w politykę ministra Czarnka. Nie udało nam się dowiedzieć, co było przyczyną tak nagłej zmiany poglądów Jakuba Lewandowskiego, ale jest to zmiana bardzo drastyczna. Gdyby jednak ktoś pomyślał, że powyższy wpis był incydentalny, to pojawił się kolejny.

Jakub Lewandowski okazał się koniem trojańskim

Warto dopowiedzieć, że Jakub Lewandowski Przewodniczącym Rady Dzieci i Młodzieży RP nie pobędzie długo, gdyż został już złożony wniosek o jego odwołanie. Warto jednak zwrócić uwagę na coś jeszcze, przecież tego człowieka ktoś predestynował na to stanowisko. Udało nam się dowiedzieć, że Jakub Lewandowski jest bliskim współpracownikiem włocławskiej poseł Prawa i Sprawiedliwości Joanny Borowiak. Świadczy o tym co najmniej kilka wpisów w social mediach poseł Borowiak. Z informacji, które udało nam się pozyskać, wiemy że mogła ona mieć duży wpływ na wybór Lewandowskiego na Przewodniczącego Rady Dzieci i Młodzieży RP.

Włocławianin Jakub Lewandowski Przewodniczącym Rada Dzieci i Młodzieży Rzeczypospolitej Polskiej. Jakubie, serdecznie…

Opublikowany przez Joanna Borowiak Poseł na Sejm Piątek, 15 stycznia 2021

Bliskie relacje poseł Borowiak z Jakubem Lewandowskim sprawiają, że może to być ostatnia kadencja posłanki PiS. Promowanie człowieka, który okazał się koniem trojańskim, z pewnością nie stawia posłanki PiS-u na uprzywilejowanej pozycji. Kwestią czasu jest informacja, jaka będzie przyszłość Joanny Borowiak. Uważamy jednak, że nie będzie ona w jasnych barwach i trudno się temu dziwić mając na uwadze, kto jest jej asystentem.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close