Biznesowi celebryci

Beata K. zatrzymana w Warszawie za jazdę na podwójnym gazie

Znana piosenkarka i wokalistka zespoły Bajm – Beata P. znana bardziej jako Beata K. – została zatrzymana w Warszawie przez policję. Powodem do zatrzymania było prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu.

Beata K. została zatrzymana 1 września na skrzyżowaniu ulic Batorego i al. Niepodległości w Warszawie. Wokalistka została zatrzymana do kontroli, gdyż nie zatrzymała się na czerwonym świetle.

Dziennik Fakt donosi, że policjanci poddali Beatę K. standardowej procedurze kontroli trzeźwości. Beata K. miała zostać dwukrotnie sprawdzona. Najpierw jednym alkomatem, a później drugim dowiezionym przez inny patrol.

Szef Apple Tim Cook zarobi 750 mln dolarów w akcjach firmy

Konieczność skorzystania z drugiego alkomatu nie była przypadkowa. Policjanci musieli się upewnić, że właściwie zostało zmierzone stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało, piosenkarka prowadziła samochód, mając w wydychanym powietrzu 2 promile alkoholu.

61-letnia artystka została zatrzymana przez policję, zostało jej także zatrzymane prawo jazdy, a samochód marki BMW odebrała wskazana przez nią osoba.

Piosenkarce za jazdę po alkoholu grozi nawet więzienie.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close