HandelMediaPolskaZdrowie i medycyna

Żabka sprzedaje vouchery na teleporady lekarskie. Sieć wyczuła niszę

W dobie pandemii wiele wizyt lekarskich odbywa się zdalnie. Doskonale zdała sobie z tego sprawę sieć Żabka, która wyczuła w tym pewną niszę marketingową, która powinna zostać zagospodarowana. W środę poinformowała, że klienci będą mogli zakupić vouchery na teleporady, która sieć podpisała z firmą HomeDoctor.

Żabka promuje teleporady. Dzięki temu zdobycie L4 nigdy nie było tak proste

Specjaliści z całego kraju przewidują, że przed nami czwarta fala pandemii COVID-19. W związku z tym Żabka podpisała umowę, która ułatwi klientom uzyskanie zwolnienia chorobowego. Jak przekazał Przemysław Tomaszewski, Dyrektor Ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w firmie Żabka Polska:

Do szerokiego asortymentu dostępnych w sklepach Żabka produktów oferujących podstawową pomoc w przypadku zachorowań, w tym leków OTC oraz środków higieny indywidualnej, właśnie dołącza kolejny – przedpłacony voucher HomeDoctor.

Ponadto, jak przekazał Tomaszewski:

HomeDoctor, jako ogólnopolski dostawca świadczeń zdrowotnych, oferuje możliwość odbycia telekonsultacji lekarskiej, której koszt klient pokrywa, podając kod z zakupionego w sklepie Żabka vouchera. Ta innowacyjna forma sprzedaży usług medycznych ma na celu poszerzenie dostępności do lekarzy w całym kraju. Jednocześnie stanowi pierwszy tego typu produkt na polskim rynku handlu detalicznego, dostępny wyłącznie w sieci sklepów Żabka.

Źródło: Żabka

Biedronka chce być jak Żabka i też będzie otwarta w niedziele

Jak będzie działać voucher na teleporadę w Żabce?

Kod będzie działał trzy miesiące, więc nie trzeba będzie się spieszyć z jego realizacją. Trzeba jednak pamiętać, że nie można od razu zgłaszać się do lekarza danej specjalizacji, ale należy wykonać telefon na specjalną infolinię. Dopiero później otrzyma się termin wizyty u danego lekarza. Przedstawiciele Żabki informują również, że:

Podczas rozmowy z lekarzem HomeDoctor pacjent może liczyć na fachowe zalecenia i diagnozę. W razie konieczności lekarz zaproponuje również e-receptę lub e-zwolnienie.

Klienci będą mieli dostęp do lekarzy z 16 specjalizacji, m.in. laryngologa, alergologa, ginekologa, reumatologa, czy dietetyka. Żabka zaoferowała vouchery w dwóch cenach – pierwszy kosztuje 55 złotych i dotyczy to telewizyty u lekarza podstawowej opieki zdrowotnej. Drugim wariantem cenowym jest koszt 75 zł i dotyczy do telewizyty u lekarza specjalisty.

Telekonsultacja odbywa się poprzez telefon 22 688 79 25 lub bezpośrednio przez stronę internetową www.homedoctor.pl.

Źródło: Wirtualne Media

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close