Biznesowi celebryciKultura i sztuka

David Hasselhoff “żyje pełnią życia w Polsce” i… kręci tutaj serial

David Hasselhoff to jedna z najbardziej znanych aktorów Hollywood, który znany jest m.in. ze Słonecznego Patrolu. Tym razem gwiazdor wcielił się w siebie samego w nowym serialu Ze Network, którego ujęcia kręcone są między innymi w okolicach Jeleniej Góry. Aktorowi w szczególności przypadły do gustu okolice, ponieważ często wybiera się na przejażdżki rowerowe.

David Hasselhoff kręci serial w Polsce

David Hasselhoff zyskał międzynarodową sławę i rozpoznawalność w latach dziewięćdziesiątych, kiedy grał u boku Pameli Anderson w Słonecznym Patrolu. Od tego czasu często występował w wielu filmach, serialach czy programach typu talent show.

Aktor obecnie pracuje przy zdjęciach do serialu Ze Network, którego część ujęć kręconych jest w Berlinie, a część w Polsce w Jeleniej Górze. Jak wynika z informacji medialnych, produkcja realizowana jest między innymi w Teatrze Cypriana Kamila Norwida. W wolnych chwilach aktor korzysta z natury, jeżdżąc na przejażdżki rowerowe między innymi do wioski Karpniki.

Haselhoff pochwalił się jedną z wycieczek na swoich mediach społecznościowych. Gwiazdor napisał, że:

Żyję pełnią życia w Polsce z nowym serialem!

Byli pracownicy Netflix oskarżeni za wykorzystywanie poufnych informacji

O co chodzi w serialu Ze Network, w którym zagra David Hasselhoff?

Gazeta Wyborcza informuje, że serial będzie miał osiem odcinków, a widzowie obejrzą go na platformie Tv Now. Jak czytamy:

W serialu Hasselhoff przyjedzie do Niemiec przekonany, że ma zagrać w wielkobudżetowej produkcji teatralnej w Berlinie Wschodnim. Na miejscu okazuje się, że chodzi jednak o mały teatr w Zgorzelcu. Tam zostanie wciągnięty w aferę szpiegowską, w której kluczowymi graczami będą zabójcy z czasów zimnej wojny.

Serial powstaje we współpracy z berlińskim studiem Syrreal Entertainment ze stacją CBS. Twórcami produkcji są Christian Alvart i Sigi Kamml, znani z serialu Berlińskie Psy na platformie Netflix.

Premiera odbędzie się w 2022 roku.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close