Biznesowi celebryciBusiness lifestyleKultura i sztukaMarketingMediaPolska

Kuba Wojewódzki wyrzucony z TVN za docinki o Małgorzacie Rozenek?

Dziennikarz musiał się gęsto tłumaczyć na dywaniku.

Kuba Wojewódzki zaskoczył swoich fanów wiadomością w mediach społecznościowych, że nagle odchodzi z TVN. Dziennikarz pracował w tej telewizji od ponad 20 lat, dlatego ta informacja spotkała się z dużą dezaprobatą i zdziwieniem wśród internautów. Co takiego przeskrobał i gdzie go będziemy mogli znowu oglądać?

Kuba Wojewódzki żegna się z TVN. Czy to akcja promocyjna, czy rzeczywiście został wyrzucony?

Kuba Wojewódzki oznajmił, że żegna się z nadawaniem swojego programu w TVN. W mediach społecznościowych napisał wprost, że:

W związku z nagłym aczkolwiek spodziewanym końcem programu #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż🤘Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych😎🎬

Palikot i Wojewódzki będą sprzedawać piwo z olejów z konopi

Co ciekawe, zaskoczenie potęguje fakt, że gwiazdor do tej pory uchodził za “niezbywalnego” w telewizji TVN. Tymczasem według plotek atmosfera pomiędzy władzami stacji a dziennikarzem ostatnio bardzo gęstniała.

Jest to wynik ostatniego występu w Dzień dobry TVN, gdzie publicznie wyśmiał Małgorzatę Rozenek-Majdan. Prezenter stwierdził wówczas, że celebrytka jest “najśmieszniej ubraną Polki, która sprzedaje wszystko”. Wówczas oberwało się również Katarzynie Cichopek, która również współpracuje z TVN.

Przypomnijmy, że Wojewódzki już kilka lat temu obraził żonę Radosława Majdana, twierdząc, że:

Koleżanka Rozenek weszła do show-biznesu jak do agencji towarzyskiej. Rozpie***liła, na szczęście chwilowo małżeństwo Karolinie Ferenstein. Ale na tym nie poprzestała. Zrobiła sobie listę… Stare grzechy rzucają długie cienie.

Jak wynika jednak z relacji Pudelka, Kuba Wojewódzki miał po swoim występie od razu udać się na dywanik do prezesa Edwarda Miszczaka. Ten z kolei miał dać srogą reprymendę dziennikarzowi, a podczas rozmowy miało paść również wiele niecenzuralnych słów, ponieważ miał już nigdy nie wypowiadać się pod adresem Rozenek.

Kuba Wojewódzki odchodzi z TVN. Gdzie go znowu zobaczymy?

Dwuznaczne zapowiedzi dziennikarza o przejściu do innego medium podsycają plotki specjalistów. Marcin Gortat zasugerował nawet, że Wojewódzki przejdzie do… platformy streamingowej Twitch.

Wszystko to na razie plotki i na razie za wcześnie na tego typu sugestie. Niemniej jednak może okazać się również, że cała akcja to zwykła… ściema. Jak informuje Pudelek po rozmowie z informatorem:

Kuba Wojewódzki się nigdzie nie wybiera, jest wrzesień, startuje nowa ramówka. O sprawie wszyscy dowiedzieli się z jego postu.

Czyżby rzeczywiście to był tylko żart? Jeśli tak, to bardzo niskich lotów i widać, że Wojewódzki musi łapać się wszystkich chwytów, aby było o nim głośno. Tymczasem sama stacja TVN nabiera wody w usta i nie chce komentować całej sprawy, ze względu na politykę firmy.

Tagi

Polecane artykuły

2 Komentarze

  1. Cymbał i cham program dla umysłowo niedorozwiniętych naśmiewanie się z ludzi z ich uczuć, przekonań itd a sam reprezentuje sobą dno i zainteresowanie pedofilstwem w klubach z modocianymi!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close