Kultura i sztukaŚwiat

Zwiastun “The Matrix Resurrections” – Neo i Trinity wracają na ekrany!

Czwarta część kultowej serii już wkrótce w kinach.

W mediach społecznościowych pojawił się zwiastun The Matrix Resurrections, czyli czwartej części jednego z najpopularniejszych filmów w historii. Matrix 4 został nakręcony przez Lanę Wachowski bez wsparcia swojej siostry Lilly.

The Matrix Resurrections trailer online

W filmie The Matrix Resurrections, czyli Matrix Zmartwychwstanie pojawią się znani aktorzy z wcześniejszych części. W rolę Neo i Trinity ponownie wcielą się Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss. Co ciekawe, nie zobaczymy na ekranach Laurence’a Fishburne’a, których wcielał się w rolę Morfeusza.

Okazało się, że aktor nie dostał propozycji zagrania w nowej części filmu. Jednakże w rolę o wiele młodszego Morfeusza wcieli się Yahya Abdul-Mateen II, znany między innymi z Aquaman, lub serialu Watchmen. Na ekranach zobaczymy także Jessicę Henwick, która będzie namawiać Neo do ponownego odkrycia prawdy. Ponadto Jada Pinkett Smith i Lambert Wilson ponownie wcielą się w role Niobe i Merowinga.

Byli pracownicy Netflix oskarżeni za wykorzystywanie poufnych informacji

Tymczasem nowa część ma tytuł idealnie pasujący do zakończonej ostatniej trzeciej części. Wszak na końcu zarówno Neo, jak i Trinity stracili życie. Jak się jednak okazuje, ze zwiastuna dowiadujemy się, że nasi bohaterowie przeżyli, ale zupełnie nie pamiętają swojej przeszłości. W trakcie trwania akcji główny bohater przypomina sobie wcześniejsze wspomnienia.

Matrix 4 – kiedy premiera w Polsce?

Premiera The Matrix Resurrections zaplanowano na 17 grudnia 2021 roku. Co istotne, premiera kinowa będzie miała jednoczesną premierę w HBO Max, więc widzowie będą mogli obejrzeć nową część filmu bez względu na sytuacje pandemiczną.

Ponadto na ekranach pojawią się także:

Lambert Wilson, Daniel Bernhardt, Andrew Caldwell, Priyanka Chopra, Jonathan Groff. Zjawi się również Neil Patrick Harris, Ellen Hoffman, Eréndira Ibarra, Toby Onwumere, Max Reimelt, Christina Ricci oraz Brian J. Smith.

Źródło: Yahoo Finance

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close