MediaSport

Żona Kamila Glika dostaje groźby śmierci od angielskich kiboli

Wciąż jest głośno o ostatnim meczu Anglia — Polska, w której nasza reprezentacja dokonała niemal niemożliwego i zremisowała. Niestety nie mogą z tym pogodzić się angielscy kibice, którzy ponownie pokazali swój jakże niski poziom. Tym razem obrywa się rodzinom naszych zawodników, o czym wspomniała żona Kamila Glika.

Angielscy kibice grożą Kamilowi Glikowi i jego rodzinie

O tym, że angielscy kibole są praktycznie najgorsi na świecie, przekonali się włoscy kibice podczas ostatnich finałów Euro 2020. Wielu z Włochów i osób czarnoskórych zostało pobitych, a sami Anglicy dokonali wielu rozrób i ataków rasistowskich, za które później przepraszał osobiście sam Boris Johnson. O tym co futbol robi z niektórymi ludźmi, niech będą przykłady wyzwisk puszczanych w kierunku Marty Glik.

Euro 2020: Anglicy bili przypadkowych Włochów i czarnoskórych mężczyzn

Żona Kamila Glika opublikowała na swoim Instagramie liczne wiadomości, które otrzymuje od brytyjskich kiboli. Sam Kamil Glik miał im podpaść, za “wulgarne słowa” skierowane wobec jednego z piłkarzy angielskiej drużyny. Skąd cała akcja?

Otóż w czasie doliczonego czasu pierwszej połowy meczu doszło do kłótni pod polem karnym Anglików. Glik wyciągnął rękę, aby się pogodzić z Kylem Walkerem. Ten jednak odmówił, co spotkało się z agresywną reakcją polskiego zawodnika. Glik… złapał obrońcę Manczesteru City za podbródek, co angielscy kibice uznali jako “rasizm”.

Żona Kamila Glika udostępniła wulgarne komentarze angielskich kibiców pod swoim adresem

Koniec końców dzielni angielscy kibice zaczęli atakować rodzinę naszego piłkarza, o czym przekazała żona Kamila Glika. Na swoim Instagramie udostępniła wiadomości od “odważnych” i “dzielnych” kiboli.

Pie***ona świnia, mam nadzieję, że coś naprawdę złego stanie się twojej rodzinie.

Mam nadzieję, że zdechniesz.

Chciałbym widzieć, jak twoja rodzinie umiera.

Anglicy mszczą się na Włochach po Euro 2020 w najgorszy możliwy sposób

Kamil Glik i jego rodzina otrzymali mnóstwo wsparcia od polskich kibiców. Przyznała to jego żona, która podziękowała im na swoim Instagramie. Niemniej jednak niesmak po zachowaniu brytyjskich kibol pozostał i nic tego nie zmaże.

Źródło: Marta Glik Instagram

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close