MediaPolitykaPolskaTelekomunikacja

Jarek Jakimowicz i Magda Ogórek robią fikołka roku narzekając na hejt

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz to niekwestionowane “gwiazdy” TVP, które w ostatnim czasie często narzekali i wyśmiewali dziennikarzy przeciwnej strony. Teraz jednak narzekają na “hejt”, który wywołany jest — a jakże — krytyką ze strony TVN24.

Magdalena Ogórek i Jarosław Jakimowicz żalą się w TVP o hejcie. Zapomnieli, że sami go nakręcali

Magda Ogórek i Jarek Jakimowicz narzekali ostatnio w programie “W kontrze” na TVP o wszechobecnym “hejcie” i “szczuciu”. Prowadzący TVP stwierdzili, że to wina tylko i wyłącznie dziennikarzy “opozycyjnych”, którzy “uwzięli się na nich” za szerzenie “prawdy”.

Jarosław Jakimowicz dotyka Magdalenę Ogórek w dość dziwny sposób

Ogórek stwierdziła nawet, że:

To, co się dzieje od roku, to jest szczucie na nas, gdzie my wykonujemy tak samo pracę jak wy, szanowni koledzy z TVN24. I tak samo jak komuś, być może, nie odpowiada nasza praca, tak komuś nie odpowiada wasza. Tylko trzeba to szanować. Wy macie swoich widzów, my pewnie mamy swoich, natomiast szczucie i takie cały czas podbijanie nienawiści w stosunku do nas…

Występ Ogórek i Jakimowicza to prawdziwy kunszt robienia z siebie ofiary

Następnie obruszona Ogórek mówiła dalej:

Ten hejt na Pawła Kukiza, i muszę to z przykrością stwierdzić, nakręciła telewizja komercyjna w sposób straszny. Ci, którzy mieli, mają cały czas te frazesy o miłości na ustach, nakręcili po prostu taką machinę hejtu, że to się w głowie nie mieści.

Jakimowicz przerwał wywód byłej “lwicy Lewicy”, drwiąc:

Wiesz, jak to się nazywa? Cała prawda, całą dobę, wolne media.

Naburmuszona Magdalena Ogórek z wyrzutem odpowiedziała:

Ale tak się nie robi, nie szczuje się na ludzi, a tymczasem pani Monika i inna pani Katarzyna powie, że to telewizja publiczna jest winna temu czy tamtemu.

Dalej było jeszcze lepiej. Otóż Jakimowicz niczym smutny chłopiec zaczął narzekać, w jaki to sposób dziennikarze TVN go obrażają. Stwierdził nawet, że:

I pani Dorota, która zmajstrowała taki super materiał na mój temat, że do dziś mój syn i moja żona płaczą. Płaczą i cierpią.

Ogórek przyznała, że to przecież dziennikarze wszystkich stacji opozycyjnych są źli, a oni są tacy dobrzy. Wszak jak stwierdziła “to TVN ich zaczął pierwszy atakować, nazywając ich stację reżimową”.

Jakimowicz i Ogórek narzekają na dziennikarzy TVN24, podczas gdy oni sami ich atakowali

Problem w tym, że to właśnie Jarosław Jakimowicz wraz z Magdaleną Ogórek notorycznie obrażali dziennikarzy TVN24. Warto przypomnieć słowa Jakimowicza:

Po skandalicznym materiale, który zrobili na mój temat doczekali się pozwu sądowego. Nie mam najmniejszych szans na ugranie czegokolwiek bo bronią się że pokazując mnie na filmikach ,ale nie podając nazwiska nie wskazują mnie jako sprawcy. KOMEDIA ‼️ Czyli domyślacie się Państwo ,że jestem za nie przedłużaniem tym szmaciarzom koncesji jak mało kto ŚPIESZCIE ŚIĘ SZMACIARZE ZADAWAĆ PYTANIA…..” (pisownia oryginalna)

Jarosław Jakimowicz zbanowany na Instagramie za swoje słowa o TVN

Sam Jakimowicz miał pretensje do mediów, ponieważ informowały opinię publiczną o rzekomym gwałcie, jaki dokonał. Sam później z płaczem przepraszał i twierdził, że to nieprawda.

Tymczasem przed Sądem Rejonowym w Warszawie rozpoczął się w sierpniu proces, w którym nasz Jakimowicz jest głównym bohaterem. Tym razem jednak chodziło o handel dziećmi, do którego zresztą sam się przyznał w swojej książce.

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych informował również o tym, że Jakimowicz rozkopał świeży grób żydowski.

Sam Jakimowicz ma wiele na sumieniu, ale hej — przecież według niego to wszyscy inni są źli i niedobrzy. A on sam jeden jest całkiem niewinny. Czy zatem zanim “dziennikarze’ będą prosić o zrozumienie, to nie lepiej samemu unikać niepotrzebnego hejtu i krytyki pod kątem osób, z którymi się nie zgadzają?

Źródło: O2

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close