Biznesowi celebryciHandelPolityka

Chcesz obalić socjalizm? Kup skarpetki Berkowicza

Konrad Berkowicz postanowił pójść w ślady swojego idola Janusza Korwina-Mikkego, dlatego tak jak on założył własny sklep. Jak przekonuje polityk na swoim Facebooku, kupując produkty u niego, przyczyniasz się do obalania systemu panującego w Polsce. 

Janusz Korwina-Mikke jest właścicielem sklepu Wolnorynkowy.pl, na którym kupić można między innymi koszulki, okulary słoneczne, książki jego autorstwa, skarpetki, kubki, a nawet ramki na tablice rejestracyjne. Jest tam wszystko, czego dusza zapragnie. Sądzę, że biznes Korwina musi dobrze prosperować, skoro polityk Konfederacji Konrad Berkowicz postanowił założyć podobny. 

Konrad “Socialist Hunter” Berkowicz

Co prawda, na razie pod względem asortymentu sklep Berkowicza jest stosunkowo ubogi. Jednak jak wiadomo od dawna, najważniejsza jest jakość. Pod tym względem produktom oferowanym przez sklep Free to Choose nie można niczego zarzucić. Choćby w opisywanym sklepie można kupić najwyższej jakości kubki z napisem “Socialist Hunter”. Jak informuje sklep:

„Kubek [socialist hunter] jest idealny dla osób ideowo związanych z konserwatywnym-liberalizmem, ale nie tylko. Kubek sprawdzi się jako prezent dla każdego przeciwnika socjalizmu”.

Mowa nienawiści odtrutką na socjalizm

Jednym z produktów, który zwrócił moją uwagę równie mocno, jak opisywany kubek, jest płyta zatytułowana “Mowa Nienawiści”. Z informacji podanych na stronie wynika, że jest to

„Zbiór siedmiu najpopularniejszych kawałków to najlepsza muzyczna odtrutka na postępujący w państwie socjalizm, niszczenie gospodarki i cenzurę. Czy zdecydowany sprzeciw wobec działań państwa to “mowa nienawiści”?” 

Jako dumny właściciel płyty muszę zgodzić się z zacytowanymi tu słowami. Po pierwszym przesłuchaniu albumu  przestałem być socjalistą. Po drugim zacząłem wychwalać wolny rynek. Z kolei po trzecim zacząłem porównywać przymus zaszczepienia do niewolnictwa. 

Konfederacja ma problem z dachem w Sejmie. Czyżby SPISEK? xD

Poseł Berkowicz na stronie sklepu i na swoim Facebooku wyraźnie zaznacza, że kupując jego produkty, sprzeciwiasz się systemowi. W reklamie, którą co jakiś czas wstawia na swoją stronę na platformie Zuckerberga, jest napisane, że:

Chcesz wyrazić sprzeciw wobec systemu? Teraz w zestawie: 3x koszulka + 3x magnes +3x kubek + 3x plakat A2, a płytę “Mowa nienawiści” otrzymasz GRATIS!!” 

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close