PolskaTransportTurystyka

Pasażer PKP Intercity otrzymał w ramach posiłku spleśniałe kanapeczki

Zdjęciem pochwalił się warszawski działacz Piotr Kołomycki.

Podróż pociągami PKP Intercity nie od dziś może stanowić wyzwanie. Zgłoszenia o niedziałających ubikacjach, zablokowanych drzwiach, czy opóźnieniach to jednak pikuś, do tego, co przydarzyło się pewnemu mężczyźnie. Piotr Kołomycki z warszawskich struktur PO pochwalił się “daniem”, który otrzymał w pociągu. I z takiej niespodzianki raczej nikt by się nie cieszył.

Warszawski działacz dostał w PKP Intercity spleśniałe kanapki

Piotr Kołomycki, który pracuje w warszawskich strukturach Platformy Obywatelskiej, podzielił się zdjęciem ze swojego ‘lunchu” w PKP Intercity. Problem jedynie w tym, iż danie (czyt. kanapki), były całkowicie spleśniałe. Do zdarzenia doszło na trasie Bielska-Białej do Trójmiasta, kiedy otrzymał zapowiedź otrzymania darmowego poczęstunku.

Warszawski działacz napisał na swoim Twitterze:

Nie ma to jak Pendolino! „Przygotowaliśmy dla państwa poczęstunek”. @PKPIntercityPDP , dziękuję! 🥰🥰🥰 chociaż przyznam, że wolę nie wiedzieć jak mógłby wyglądać poczęstunek w drugiej klasie

Ważne zmiany w PKP Intercity

Piotr Kołomycki przyznał, że nawet nie ryzykował z jedzeniem tej kanapki:

Spółka szybko zareagowała na informację i przeprosiło za zaistniały incydent. Poinformowała również, że zweryfikuje zaistniałą sytuację, aby sprawdzić, które osoby były odpowiedzialne tego dnia za poczęstunek.

PKP Intercity musiało się grubo tłumaczyć

Katarzyna Grzduk, rzeczniczka prasowa PKP Intercity wskazała, że obecnie sytuacja jest sprawdzana:

Wyjaśniamy sytuację, która miała miejsce w sobotę 11 września w pociągu Express InterCity Premium z franczyzobiorcą świadczącym usługi dla WARS. PKP dba o to, aby posiłki dla pasażerów były przygotowywane w wagonach gastronomicznych WARS zgodnie z odpowiednimi standardami jakościowymi i zasadami bezpieczeństwa zdrowotnego żywności.

Zależy nam na jak najwyższej jakości usług świadczonych na pokładach pociągów PKP Intercity, dlatego każde zgłoszenia dotyczące nieprawidłowości są przez nas szczegółowo sprawdzane.

Warto jednak wspomnieć, że Kołomycki podróżował pociągami Express Intercity Premium. Bilety w zależności od długości trasy oscylują wokół 300-400 złotych.

Jednakże klienci, którzy kupując bilety ze znacznym wyprzedzeniem, to mogą jednak liczyć na wiele zniżek. Jak wynika z informacji spółki, bilety rozpoczynają się już od 29 złotych w jedną stronę.

Źródło: Polsat News

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close