Biznesowi celebryciBusiness lifestyleHandelInwestycjePaństwoPrawoWarszawa

Tomasz O. ceni sobie luksusy. Grozi mu 8 lat więzienia za lewe faktury

Informacja o zarzutach, które dotyczyły Tomasza O., pojawiły się 24 września we wszystkich mediach. Słynnemu aktorowi, znanemu m.in. z filmów Patryka Vegi, postawiono zarzuty posługiwania się fakturą poświadczającą nieprawdę. Dokument, o którym mowa opiewał na sumę 300 tysięcy złotych. Co ciekawe, zamieszany jest w to także Jan B., czyli słynny muzyk z zespołu Lady Punk. Zatrzymań w tej sprawie może być znacznie więcej.

Tomasz O. z zarzutami, grozi mu nawet osiem lat lochów

Aktor Tomasz O., który na co dzień jest także zawodnikiem MMA, usłyszał zarzuty wystawiania “lewych faktur”. Miał bowiem pośredniczyć w kontraktach z pewną federacją mieszanych sztuk walki i w ten sposób nielegalnie uzyskiwać dochód. W związku z tym Tomaszowi O. grozi nawet osiem lat pozbawienia wolności.

O. znany jest również ze swojego wystawnego trybu życia, którym chętnie chwali się na Instagramie. Gwiazdor posiada między innymi nowe Porsche 911, którego wartość oscyluje nawet wokół 1 miliona złotych. Swoim zakupem pochwalił się w mediach, udostępniając zdjęcie, które wówczas podpisał:

W końcu jest! Warto było tyle czekać.

Źródło: Tomasz O. Instagram

Aktor (choć szczerze mówiąc trudno o nim tak mówić, skoro nie skończył szkoły aktorskiej), kupił także Land Rover Discovery HSE Luxury, Samochód w wersji 3.0 SDV6 HSE Luxury 5dr Auto, kosztuje nawet 370 tysięcy złotych. Ponadto celebryta jest także właścicielem działki w warszawskim Wilanowie o powierzchni 1000 m kw, na której buduje swój dom.

Jak stwierdził w wywiadzie dla Dzień Dobry TVN:

Wjechałem na to osiedle i to był jedyny dom, który nie został wykończony. Przemili państwo, niestety nie poradzili sobie finansowo przez to, co się dzieje. No i dogadałem się, i jestem teraz właścicielem tego domu.

Źródło: Tomasz O. Instagram

Nie tylko Tomasz O. jest uwikłany w aferę. Czy księgowa pogrąży warszawską elitę?

W sprawie rzekomego oszustwa warszawska prokuratura zatrzymała już kilkanaście osób. Zarzuty potwierdziła księgowa, która rozliczała muzyka Jana B. i Tomasza O. Ten pierwszy jest znanym współzałożycielem zespołu Lady Punk, a o sprawie informowaliśmy już wcześniej. Śledztwo zostało zainicjowane przez Krajową Administrację Skarbową po wcześniej złożonych doniesieniach.

Sam O. przesłał oświadczenie Wirtualnej Polsce o toczącej się sprawie:

Obecnie trwa postępowanie w sprawie. Nie mogę ujawniać szczegółów śledztwa. Sprawa jest w toku i jestem przekonany, że wszelkie wątpliwości zostaną wyjaśnione.

“Influencer” znany jest z filmów “Pitbull. Nowe porządki i “Pitbull. Niebezpieczne kobiety Patryka Vegi. Wówczas wcielił się w rolę Marcina “Stracha” Opałki i zyskał bardzo dużą popularność w kraju. Następnie można było go podziwiać m.in. w filmach “Służby Specjalne, “Botoks“, czy “Kobiety Mafii” a także serialach takich jak  “M jak miłość“. Sprawa jest rozwojowa.

Źródło: Gwiazdy WP.pl, Dziennik.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close