Biznesowi celebryciMediaPaństwoPolityka

Max Kolonko chce kupić TVN i zatrudnić Andrzeja Dudę w kamieniołomie

Mariusz Max Kolonko opublikował na platformie YouTube film, w którym przekonuje, że to właśnie on jest odpowiedzialny za “3 wojnę medialną w III PRL”. Patoprezydent w materiale zaznacza również, że wraz ze swoimi kolegami zamierza wykupić 51% akcji TVNu. Do tego na samym końcu wspomnianego filmiku można obejrzeć “humorystyczną” scenkę. Na niej prezydent Polski został przedstawiony jako jeden z więźniów w obozie pracy dla polityków w kamieniołomach w Strzegomiu. 

Mariusz Max Kolonko to niegdyś szanowany dziennikarz, a teraz człowiek, który zgubił się w schowku na miotły. Obecnie znany jest z tego, że w poprzednim roku ogłosił się prezydentem Polski. Zrobił tak, gdyż uznał, że wybory prezydenckie w Polsce zostały sfałszowane. W jednym ze swoich materiałów zaznaczył, że gdyby odbyły się one uczciwe, to na pewno by je wygrał. 

Max Kolonko podburzył PiS i wykupi TVN

Zastanawiacie się pewnie, w jaki sposób patoprezydent przyczynił się do uchwalenia lex TVN. Już śpieszę z wyjaśnieniami. Otóż to Mariusz Kolonko ostrzegł PiS przed zachodnimi mediami. To właśnie on zauważył, że jeśli PiS przegra wybory, to nie wróci już nigdy do władzy, bo praktycznie wszystkie media w Polsce są mu nieprzychylne. Ciekawe, w jaki sposób materiał Maksa Kolonko trafił do włodarzy Prawa i Sprawiedliwości. Może sam Jarosław Kaczyński ma wykupioną subskrypcję na platformie MaxTVGO?

Patoprezydent Max Kolonko wypowiada wojnę Chinom i wspomina Wałesę xD

Ze słów patoprezydenta wynika, że zamierza on skorzystać z uchwalonej przez PiS ustawy lex TVN. Max Kolonko w materiale zaznacza, że:

“Kiedy to zrobicie tę ustawę lex TVN, wtedy ja wprowadzę plan B. To znaczy ja i moi koledzy przyjdziemy i weźmiemy te 51 procent od TVNu. Kupimy to, okej. Kupimy ten TVN. That’s a deal.”

Zachowanie patoprezydenta może się wydawać nieuczciwe. Jednak jak twierdzi sam Kolonko, wcześniej złożył on bardzo korzystną ofertę zarządowi Discovery. Twierdzi on, że chciał im dać 100% własności. Wystarczyło jedynie, żeby właściciele TVNu wyznaczali go na negocjatora z rządem. Niestety podli dyrektorzy TVNu nie skorzystali z oferty Maksa Kolonko. Z tego powodu patoprezydent zamierza kupić wspomnianą stację telewizyjną, a następnie ich zwolnić.  

Czemu Andrzej Duda się pomylił?

W tym roku prezydent Andrzej Duda na inauguracji roku szkolnego w podstawówce im. Papieża Jana Pawła II popełnił błąd. Powiedział on, że:

“Bardzo dziękujemy za to zaproszenie i cieszmy się, że mogliśmy wybrać właśnie Kruszew i tę szkołę, po to, żeby rozpocząć rok szkolny 2001/2002”.

Warto zaznaczyć, że inaugurował on rok 2021/2022. 

Pomyślicie przypadek. Otóż nic bardziej mylnego. Jak zaznacza Max Kolonko prezydent Polski pomylił się przez działanie Nemezis. Tajemniczej siły, która według patoprezydenta, miała ukarać Andrzeja Dudę za oszustwa wyborcze, mieszając mu w głowie daty. 

Patoprezydent proponuje stworzenie obozu pracy dla polityków

Łagodnie mówiąc, Max Kolonko nie przepada za Andrzejem Dudą. W omawianym materiale nazwał go „trzeciorzędnym prawnikiem z piątorzędnej kancelarii prawnej”. Do tego patoprezydent wyraził zaciekawienie tym jak Andrzej Duda będzie się spisywał w kamieniołomach w Strzegomiu. Ten przybytek według Maksa Kolonko będzie specjalnym obozem pracy dla nieuczciwych polityków. Patoprezydent chce założyć go po wygraniu wyborów. 

Co prawda Maks Kolonko zdaje się mówić o kamieniołomie w kategoriach żartu. Z drugiej strony nie jestem przekonany, czy jakikolwiek dziennikarz powinien podkładać pod nagranie Andrzeja Dudy kopiącego łopatą słowa:

„A tu niegdyś nielegalnie wybrany prezydent, a dziś wiezień numer 0328- obywatel Andrzej Duda. Jego żona również wiezięniarka w obozie- Żydówka Kornchauzer dzielnie sekunduje popularnemu w Strzegomskim Dudusiowi”.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close