PolskaPrawo

Miał nieodpartą ochotę na kebaba w cieście. Teraz grozi mu 10 lat paki

17-latkowi grozi aż 10 lat pozbawienia wolności po tym, jak włamał się do lokalnej restauracji w Kolnie (woj. podlaskie). Młody mężczyzna wszedł do lokalu przez okno, ukradł elekronarzędzia, pieniądze i produkty spożywcze. Aby tego było mało, 17-latek następnie… zrobił sobie kebaba. Nie zdawał sobie sprawy jednak z tego, że w restauracji był monitoring, przez co policjanci nie mieli problemu z jego identyfikacją.

Policja z Kolna informuje o niecodziennym zdarzeniu. Złodziej wolał zjeść kebaba, niż szybko uciekać z miejsca zbrodni

W piątek wieczorem dyżurni z Kolna otrzymali zgłoszenie o włamaniu do jednego z barów. Podejrzany miał zniszczyć płyty gipsowe, a następnie wybił okno w budynku, aby dostać się do lokalu. Jak się okazało, właściciel ocenił straty na 6,5 tysiąca złotych.

17-latek zjadł kebaba. Teraz grozi mu 10 lat więzienia
Źródło: Policja Kolno

17-latek jednak musiał być dość głodny, ponieważ na miejscu przyszykował sobie kebaba w cieście, przez co znacznie przedłużył mu się pobyt w lokalu.

Warszawa. Pijany dziennikarz ze znanej redakcji zaatakował policjantów

Jedna z kamer nagrała go, kiedy łapczywie zjada posiłek, delektując się każdym kęsem. Chwilę później młody mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia, pozostawiając po sobie niezliczone ślady.

17-latek zjadł kebaba. Teraz grozi mu 10 lat więzienia
Źródło: Policja Kolno

Pożeracz kebaba został szybko rozpoznany dzięki nagraniom z kamer monitoringu. Jak się okazało, zatrzymany 17-latek był znany wcześniej z podobnych przestępczych zachowań. Obecnie przebywa w areszcie i będzie sądzony jak dorosły. W związku z tym grozi mu 10 lat pozbawienia wolności, ponieważ otrzymał zarzuty kradzieży z włamaniem.

Policja powiększa park maszynowy. Tym razem kupuje SUV-y

17-latek zjadł kebaba. Teraz grozi mu 10 lat więzienia

Ciekawe tylko, czy kebab był tego wart.

Źródło: Policja Kolno

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close