Kultura i sztukaMarketingMediaPrawoŚwiatZdrowie i medycyna

Kolejny wypadek na planie “Rust”! Pracownik może stracić rękę!

Kolejna tragedia na planie “Rust”

Pracownik produkcji filmu “Rust” Aleca Baldwina został ukąszony przez jadowitego pająka. Jason Miller został ugryziony przez jadowitego brązowego pustelnika, gdy pomagał zamykać plan zdjęciowy po śmiertelnym wypadku, gdy Baldwin zastrzelił operatorkę Halyna Hutchins. Strona JustGiving fundraising przekazała, że Miller doświadczył martwicy ramienia i sepsy w wyniku ukąszenia. Pracownik może teraz stracić rękę.

Został hospitalizowany i znosił wiele operacji każdego dnia. Lekarze robią wszystko, aby zatrzymać infekcję i spróbować uratować jego ramię przed amputacją.

– przekazano.

W najgorszym wypadku straci rękę. To wydarzenie niszczy życie Jasona i jego rodziny.

– brzmi dalej cytowany opis zbiórki, która miała pojawić się na portalu Just Giving.

Wieści o złym stanie zdrowia Millera pojawiają się pośród doniesień, że ekipa odpowiedzialna za broń na planie filmowym była “niepokojąco zielona, niedojrzała i beztroska”. Zbiórka jednak zniknęła z sieci. Pojawił się natomiast bardzo lakoniczny komentarz produkcji “Rust”, której rzecznik przekazał mediom:

Nie komentujemy prywatnych spraw członków ekipy czy też obsady filmu.

Alec Baldwin wydał oświadczenie na temat zastrzelenia Halyny Hutchins

Wypadek na planie

Przypomnijmy, że 21 października światem wstrząsnęła informacja o tragicznym wypadku na planie filmu “Rust”. Alec Baldwin przez przypadek zastrzelił 42-letnią operatorkę Halynę Hutchins. Aktor postrzelił również reżysera Joela Souzę. Do tragicznego incydentu doszło na planie filmowym w Bonanza Creek Ranch w stanie Nowy Meksyk.

Pistolet, którym aktor Alec Baldwin wystrzelił na planie, wręczył mu reżyser, który powiedział mu, że jest bezpieczny. Asystent reżysera Dave Halls nie wiedział, że rekwizyt zawiera ostrą amunicję i wskazał, że został rozładowany. Dalsze szczegóły śledztwa policyjnego zostały ujawnione w piątek, kiedy w sądzie w Santa Fe w stanie Nowy Meksyk złożono nakaz przeszukania.

Moje serce jest złamane z powodu jej męża, ich syna i wszystkich, którzy znali i kochali Halynę. Nie ma słów, aby wyrazić mój szok i smutek w związku z tragicznym wypadkiem, który odebrał życie Halynie Hutchins, żonie, matce i naszej głęboko podziwianej koleżance.

– napisał aktor na Twitterze.

W “Rust” Baldwin wystąpił jako banita, którego wnuk zostaje skazany na powieszenie za przypadkowe zabójstwo. Aktor jest najbardziej znany z roli Jacka Donaghy’ego w serialu NBC 30 Rock oraz z roli Donalda Trumpa w serialu Saturday Night Live.

Źródło: NY Post

 

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close