MarketingMediaPaństwoPolitykaPolskaPrawo

Kurski wywalił Kurdej-Szatan z TVP za jej post o Straży Granicznej

Prezes TVP Jacek Kurski poinformował, że aktorka Barbara Kurdej-Szatan nie będzie już występować w nowych odcinkach serialu TVP2 “M jak miłość” ani w innych produkcjach nadawcy publicznego. Powodem był instagramowy wpis aktorki, w którym obrażała funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich sluzb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków.

– stwierdził Jacek Kurski na Twitterze.

B. Kurdej-Szatan nie bedzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

– dodał.

Barbara Kurdej-Szatan występowała w serialu TVP2 „M jak miłość” od 2014 roku. W serialu grała Joannę Chodakowską (wcześniej Tarnowską).

Pod koniec zeszłego tygodnia aktorka na swoim profilu instagramowym zamieściła nagranie opublikowane wcześniej przez Strajk Kobiet. Na nagraniu widzimy, jak funkcjonariusze Straży Granicznej nie pozwalają grupie imigrantów (wśród których są płaczące dzieci) nielegalnie przekroczyć granicy.

KUR** !!!!!!!!!! Ku**aaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest ku**a „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Ku**a !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Ku**aaaaaaaaa !!!!!!!!

– skomentowała Kurdej-Szatan.

Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Warszawie poinformowała, że wobec aktorki “wszczęto z urzędu dochodzenie w sprawie znieważenia funkcjonariuszy Straży Granicznej wykonujących czynności służbowe na granicy polsko-białoruskiej”.

TVP znowu bawi się w cenzurę. Nie spodobał im się… tęczowy makijaż

Kurski wycina nieposłusznych aktorów

Warto przypomnieć, że w lutym 2017 r. Kurski ogłosił, że w serialu TVP2 „Na dobre i na złe” nie będzie już występować Julia Wyszyńska. Kilka dni wcześniej w Teatrze Powszechnym w Warszawie odbyły się premierowe nagrania spektaklu „Klątwa”, w którym aktorka w jednej ze scen, uprawiała seks oralny z postacią Jana Pawła II, a w innej mówi o niedoszłej zbiórce na morderstwo prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego.

Ta pani sama podjęła decyzję o zerwaniu współpracy z TVP dokonując aktu zbezczeszczenie postaci świętego Jana Pawła II. Takich rzeczy nie można akceptować.

– uzasadnił prezes TVP.

Z kolei na początku tego roku Adam „Nergal” Darski zamieścił na Instagramie relację wideo z imprezy urodzinowej Andrzeja Piasecznego. Przy wznoszeniu toastów ówczesny juror „The Voice Senior” skandował „J…bać biedę. J…bać PiS i Konfederację i wszystkich k…rwa tam co tego”, a jego menedżerka dwukrotnie krzyknęła: „J…bać PiS”.

Zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości.

– stwierdziło TVP w oświadczeniu, zaś sam Piaseczny ma małe szanse na dalszą współpracę z nadawcą.

Źródło: Wirtualne Media

  

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close