Biznesowi celebryciBusiness lifestyleHandelKultura i sztukaMedia

Raper Miuosh zgarnął 2 mln zł od rządu. Teraz kupił BMW za pół miliona

Fani nie przyjęli tej wiadomości z entuzjazmem.

Raper Miuosh, czyli Miłosz Borycki, znany z takich piosenek, jak “Nie mamy skrzydeł”, lub “Wizje” pochwalił się nowym BMW. Niestety nie spodobało się to fanom artysty, ponieważ zaledwie rok wcześniej otrzymał maksymalną pomoc od państwa – 2 mln złotych — na przetrwanie lockdownu. Tymczasem zakupiony samochód kosztuje nawet powyżej pół miliona złotych.

Miuosh kupił nowe BMW za pół miliona złotych. Wcześniej dostał 2 mln złotych z dotacji rządowej

Informacja o nowej inwestycji, którą dokonał Mioush, pojawiła się na profilu BMW Gazda Group Gliwice. Wynikało z niej, że raper zakupił model BMW Serii 8 Gran Coupe. Dodatkowo, jak informuje salon, samochód ten jest “perfekcyjnie skonfigurowany” pod zamówienie samego muzyka.
Na profilu salonu napisano:

Doskonały artysta, utalentowany muzyk a do tego nasz przyjaciel i wspaniały człowiek Miuosh, odebrał właśnie swój długo wyczekiwany i perfekcyjnie skonfigurowany samochód, BMW serii 8. Gratulujemy wyboru i życzymy szerokich dróg!

Źródło: BMW Gazda Group Gliwice

Po licznej krytyce post został usunięty ze strony. Wszystko dlatego, że okazało się, że omawiany samochód kosztuje od 432 000 do 790 000 w zależności od dodatków. W najwyższej wersji M8 auto posiada napęd V8 o pojemności 4,4 litra o mocy 600 KM. Dodatkowo posiada 750 Nm momentu oborowego, dzięki czemu do setki wystarczy mu zaledwie 3,3 sekundy.

Tymczasem zaledwie rok wcześniej Miuosh był jednym z beneficjentów programu Funduszu Wsparcia Kultury, w którym otrzymał największą możliwą dotację. Wynosiła ona 2 mln złotych i miała wesprzeć firmę artysty, która miała ucierpieć w wyniku wprowadzonych obostrzeń pandemicznych.

Zobacz również: Rząd kolejny raz partaczy robotę, a milionerzy dostają milionowe dotacje [FELIETON]

Pieniądze otrzymał chwilę po tym, jak chwalił się w programie Filipa Nowobilskiego, że zakupił zmodyfikowaną G Klasą z 2011. Jej wartość oscylowała wokół 300 tysięcy złotych. Mioush chwalił się wówczas, że już jest ustawiony do końca życia, więc nie przejmuje się żadnymi nowymi wydatkami, ponieważ “może sobie na nie pozwolić”.

Źródło: MotoryzacjaInteria.pl

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close