Biznesowi celebryciHandelKultura i sztukaMarketingMediaPolitykaPolskaPrawoTechnologieTelekomunikacja

Play już ma dość i zrywa współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan

Kurdej-Szatan straciła pracę w Play

Jak informuje serwis Pudelek, sieć Play nie zamierza przedłużać współpracy z aktorką Barbarą Kurdej-Szatan.

Play nie przedłuży kontraktu z Kurdej-Szatan. Czekają po prostu, aż skończy się ten, który teraz obowiązuje. W branży mówi się też, że w przyszłym roku nową kampanię będzie realizowała inna agencja reklamowa niż do tej pory. Agencje już składają Playowi oferty i propozycje jej odświeżenia. W nowej kampanii nie będzie już celebrytów typu Kurdej-Szatan czy Wojewódzki, postawią bardziej na prestiż, aktorów w stylu Gajosa i Fronczewskiego. Mają dosyć tego zamieszania i awantur, listów protestacyjnych od klientów, które otrzymują i które blokują im skrzynki.

– cytuje swojego informatora Pudelek.

Przedstawiciel sieci Play powiedział w rozmowie z serwisem, że marka wycofuje materiały z aktorką.

W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku.

– czytamy na stronie Pudelka.

Kurski chce pieniędzy na TVP World: “Chcemy współpracować z rządem”

Kurski wywalił Kurdej-Szatan z TVP

Barbara Kurdej-Szatan wywołała burzę swoim emocjonalnym wpisem o Straży Granicznej. Aktorka nazwała polskich funkcjonariuszy “mordercami” i wprawdzie wkrótce usunęła post i przeprosiła za ostre słowa, ale mleko się wylało, a sprawą zdążyła zainteresować się nawet prokuratura i wszcząć dochodzenie z urzędu. Wkrótce potem aktorka straciła rolę w “M jak miłość”. Aktorka nie będzie już występować w nowych odcinkach serialu TVP2 “M jak miłość” ani w innych produkcjach nadawcy publicznego.

Obrona polskiej granicy pokazuje jak cenna jest praca polskich służb i wojska. W Telewizji Polskiej nie może być miejsca dla osób, które szkalując i wyzywając obrońców naszych granic, same postawiły się poza wspólnotą aksjologiczną Polaków.

– stwierdził Jacek Kurski na Twitterze.

B. Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br.

– dodał.

Barbara Kurdej-Szatan występowała w serialu TVP2 „M jak miłość” od 2014 roku. W serialu grała Joannę Chodakowską (wcześniej Tarnowską).

Źródło: Radio ZET, Pudelek

  

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close