Biznesowi celebryciBusiness lifestyleKultura i sztukaMarketingMedia

Kurdej-Szatan nie została zwolniona z PLAY. To fake news Pudelka i TVP Info

Jeszcze wczoraj media podawały informację, że Barbara Kurdej-Szatan została zwolniona z Play. Wiadomość tę podawał Pudelek i TVP, opierając się na swoje źródła w popularnej sieci telefonicznej. Dzisiaj jednak okazało się, że celebrytka kontrakt zachowała, a cały news był fake newsem wyssanym z palca. Jako, że również opisaliśmy tę sytuację, to czujemy się w obowiązku, aby zdementować pogłoski psiego portalu i telewizji rządowej.

Barbara Kurdej-Szatan zwolniona z Play? To fake news

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie dość negatywnie zabłysła w środowisku, kiedy zaczęła w bardzo niefrasobliwy sposób wypowiadać się o Straży Granicznej. Przez jej słowa, że funkcjonariusze są “mordercami” straciła pracę m.in. w TVP 1, o czym mówił sam Jacek Kurski. Tymczasem polskie media obiegła kolejna wiadomość, że popularna celebrytka właśnie przez swoje zachowanie straciła kontrakt z Play. Sami zresztą o tym pisaliśmy.

Czytaj więcej: Play już ma dość i zrywa współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan

Tymczasem już na drugi dzień okazało się, że informacja Pudelka i TVP 1 to zwykła ściema. Sama KurdejSzatan, która od ośmiu lat jest twarzą kampanii “Gwiazdy przeszły do Play” przeprosiła za swoje zachowanie. Niemniej jednak sytuacja została nadmuchana przez liczne portale, w tym przez samych polityków. Tymczasem znany z niepotwierdzonych newsów Pudelek informował, że:

W dniu dzisiejszym wszyscy handlowcy sieci Play otrzymali informację o wycofaniu materiałów reklamowych i marketingowych z Panią Kurdej-Szatan. Zmiana ta następuje od grudnia bieżącego roku.

Barbara Kurdej-Szatan dalej będzie pracować Play mimo negatywnej atmosfery

Plotki podsycały prawicowe media, które twierdziły, że w związku z zachowaniem celebrytki umowę z Play rozwiązało ponad 165 tysięcy klientów. Jak się szybko okazało, informacje te również nie były prawdziwe.

Gazeta Wyborcza w rozmowie z Jakubem Szwedowskim z agencji DB4 Managment, która obsługuje sieć Play otrzymała pełną informację w tej sprawie. Według przedstawiciela firmy, sieć dalej będzie współpracowała z aktorką:

Kontrakt pani Kurdej-Szatan z siecią Play trwa. Spoty w ramach kampanii „Gwiazdy przeszły do Play” są nadal nagrywane zgodnie z harmonogramem i będą nagrywane przynajmniej do końca roku. Współpraca nie została zerwana.

Czytaj również: Czy transport z Białorusią zostanie zablokowany na czas nieokreślony?

Niemniej jednak, koniec roku już blisko i kontrakt celebrytki może nie zostać przedłużony. To jednak na razie tylko czyste spekulacje, które nie zostały na razie potwierdzone.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close