PaństwoPolskaZdrowie i medycyna

Antyszczepionkowiec Kruca Fux wyzdrowiał z Covida i teraz przestrzega

Antyszczepionkowy bloger Gerald “Kruca Fux” Wolski, prowadzi kanał TvTube.pl i wielokrotnie negował na nim zagrożenie COVID-19, lockdowny, czy szczepienia przeciwko tej chorobie. Tymczasem w końcu wirus dopadł także i jego i nawet “amantadyna” tym razem nie pomogła. Ledwo uszedł z życiem i teraz przestrzega swoich widzów i wszystkich, którzy zechcą wiedzieć.

Antyszczepionkowiec Gerald “Kruca Fux” Wolski prawie umarł na COVID-19

Podczas gdy czwarta fala COVID-19 uderzyła w Polskę dość mocno, to winą można za ten stan rzeczy obarczyć nie tylko rząd, które rozporządzenia, plany, czy strategia jest na chybił-trafił. Dane są bowiem nieubłagane, ponieważ mówią wprost o rozwoju pandemii przez osoby niezaszczepione.

Zobacz również: WHO: Pandemia się przeciągnie, bo bogate kraje zabrały szczepionki Afryce

Boleśnie przekonał się o tym bloger Gerard “Kruca Fux” Wolski, który na co dzień prowadzi stronę TvTube.pl. Sam twierdzi, że prowadzi “wolne media”, oraz jest “niezależnym obserwatorem”. Niestety ostatnio zachorował na COVID-19 i “nawet amantadyna”, którą nieprzerwanie brał, na niego nie poskutkowała. Jak sam stwierdził, będąc na oddziale zakaźnym:

10 dni podróży ku bramom piekieł …..

Coż mogę kochani powiedzieć ….. nigdy nie negowałem istnienia covida …. Ale zawsze wydawało mi się, że kogo jak kogo, ale mnie to ominie …. Że jak już mnie dopadnie, to przejdę go bezobjawowo, albo z lekkim katarkiem …. Ale tak się nie stało ….. po 6 dniach walki z covidem za pomocą amantadyny ( która niewątpliwie zatrzymała degradacje mojego organizmu i być może to życie mi uratowała – za co dziękuje Pani dr. Agnieszce i ludziom którzy czuwali nade mną). To jednak gdyby nie interwencja lekarzy z Zakopiańskiego szpitala moja klepsydra zasiliła by tablicę przed cmentarzem ….. (pisownia oryginalna – dop. red.)

Gerard “Kruca Fux” Wolski z kanału TvTube.pl był w stanie krytycznym przez COVID-19

Poinformował również, że jego stan był krytyczny i był bardzo bliski śmierci. Niemniej jednak jest ogromnie wdzięczny lekarzom, którzy uratowali jego życie, mimo że wiedzieli “z kim mają do czynienia”:

Tak – było już bardzo źle i nie jest dobrze, ale byłem już w stanie krytycznym …. Bezdechy …. Duszności ….. utarty przytomności do tego stopnia, że odcinało mnie na klika godzin po to, żeby przebudzić się i stracić przytomność na nowo …. Leżąc w toalecie pomiędzy ścianą a muszlą klozetową sparaliżowany niemocą i brakiem sił, żeby wykręcić nr alarmowy ……

10 dni piekła, 10 dni strachu i życia – a właściwie wegetowania w świadomości, że kolejna utrata przytomności może być tą ostatnią ….. i tylko wąskie grono przyjaciół i rodziny okazało współczucie

“Kruca Fux” przestrzega i chwali lekarzy za bohaterskość

Bloger przekonuje również, że lekarze dali z siebie wszystko i tylko dzięki ich bohaterskiej postawie może mówić o lepszym jutrze:

A W szpitalu czego się doczekałem ?

To ja wam powiem czego….

Współczucia, ogromnej troski, pomocy ze strony całego personelu medycznego – pomimo tego, że wiedzą kim jestem i co sądzę o całej walce z covidem ( mam na myśli lockdown’y, segregacje sanitarną i niesprawiedliwe kwarantanny dla ludzi bez szczepień ) …… nie zostawili mnie samego, nie pozwolili mi umrzeć mówiąc mi, ze jestem sam sobie winny, bo jestem niezaszczepiony ….. ani razu nie odczułem tego, ze jestem gorszy, bo nie mam szczepienia……

Dlatego kiedy byłem na strajku medyków w Warszawie tak bardzo mi zależało na pojednaniu i obaleniu teorii, ze lekarze nas zabijają i ze biorą udział w zamordyzmie Polaków …..

Wiem, ze ten post nie wiele zmieni, wiem ze wielu z was obróci się przeciwko mnie, ze wielu z was powie, że się sprzedałem za zmianę narracji …. To już wasz problem – nie mój …..

Zobacz również: Żaden kraj nie radzi sobie tak źle z pandemią Covid-19 jak Polska

Bloger Gerard Wolski prowadzący TvTube.pl przestrzega przed COVID-19

Wskazał również, że zaczął traktować lekarzy, jako prawdziwych bohaterów i wielu pacjentów nie ma tyle szczęścia, co on:

Nie nic się nie zmieniło ….. uważam, ze każdy powinien mieć prawo wyboru i dokonywać samemu wyborów, ale uważam, ze nikt nie ma prawda ujmować tym ludziom godności za ich heroiczną walkę tutaj na oddziale covidowym …..

umierają tutaj ludzie, a Ci ludzie z pełnym heroizmem walczą o ich życie narażając swoje … tak jak walczyli o moje życie i walczą nadal ….. wycierają im tyłki, biegają na każde wezwanie ( o ile ktoś ma siłe prosić o pomoc – bo wielu jak roślinki leży pod maszynami).

Zobacz również: Pandemia Covid-19 cofnęła rozwojowo Włochów o 25 lat. Nas o rok

Bloger poprosił również, aby jego czytelnicy trzymali kciuki za matkę jego dzieci, która równie krytycznie przechodzi Covida. Ponadto wyznał, że choroba uszkodziła jego płuca, nerki i wiele innych narządów wewnętrznych. Zaapelował przy tym do internautów, aby dbali o siebie i uważali, ponieważ choroba okazała się bardzo zdradliwa, a przede wszystkim:

Szanujcie prace ludzi pracujących w szpitalach ….. zawsze byłem pod tym względem za pojednaniem i teraz tym bardziej jestem po ich stronie teraz – nawet jeżeli komuś to się nie podoba …..

Wolski wskazał również, że “stanął na krawędzi życia” i dopiero wówczas zrozumiał, jakie jest kruche. Z komentarzy internautów możemy dowiedzieć się, że niektórym jego stan zdrowia otworzył w pewien sposób oczy. Tylko, czy naprawdę musi dojść do tragedii, aby ludzie zdali sobie sprawę z powagi sytuacji?

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close