Biznesowi celebryciBusiness lifestyleHandelInwestycje

Lider Bayer Full Sławomir Świerzyński sprzedaje nawóz, bo go “prosili”

Wokalista Bayer Full Sławomir Świerzyński jest obecny na rynku muzycznym od niemal 40 lat. Teraz jednak w wyniku zmniejszonych wpływów z koncertów zdecydował się na inny biznes. Wokalista sprzedaje nawóz i to dosłownie – zaczął się w tym specjalizować. Jak twierdzi gwiazdor disko polo – to jeden z najlepszych biznesów w jego życiu.

Wokalista Bayer Full sprzedaje nawóz. Sławomir Świerzyński inwestuje w rolnictwo

Jak informuje serwis Świat Rolnika lider Bayer Full Sławomir Świerzyński upatrzył nowy biznes w sprzedaży nawozu. Wokalista stawia bowiem na rolnictwo i ekologiczne produkty. Według niego, zrewolucjonizują one polską wieś, a dzięki swojej rozpoznawalności będzie w stanie dotrzeć do większej grupy docelowej. Wszystko przez znaczne uszczuplenie dochodów przez liczne lockdowny w Polsce.

Zobacz również: Hodowcy norek apelują o spotkanie z ministrem: Czy minister rolnictwa zaginął?

Wokalista przyznał w rozmowie z Super Expressem, że “naukowcy poprosili go o dołączenie do wsparcia ekologicznych nawozów”:

Wziąłem się za handel nawozami ekologicznymi. To nawozy wymyślone przez polskich naukowców, którzy zgłosili się do mnie z prośbą o ich promocję. Ten preparat daje znacznie lepsze efekty niż nawozy sztuczne. Różnica w cenie jest ogromna.

Świerzyński stwierdził że:

Nawóz działa na wszystkie rośliny i poprawia jakość każdej gleby. Można go stosować na rośliny w ogrodach, sadach, na polach i łąkach czy małych przydomowych ogródkach. Polscy naukowcy to opracowali.

Sławomir Świerzyński z Bayer Full testował nawóz ekologiczny na własnym polu

Celebryta poinformował także, że sam przetestował już tajemniczy środek na swojej działce. Według niego połacie jego ziemi zostały zniszczone przez grasujące wszędzie dziki, a dzięki preparatowi uratował rosnącą trawę.

Zobacz również: Oligopol Nawozowy podwyższa ceny i niszczy amerykańskie rolnictwo

Niemniej jednak dobrym pomysłem byłoby także puszczenie też jednego z kawałów Bayer Full, na przykład “Majteczki w kropeczki”. Gwarantujemy, że zwierzęta nigdy więcej nie chciałyby powrócić w tamte rejony.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close