Biznesowi celebryciMediaRynek pracy

“Prezydent” Max Kolonko podpisał Lex TVN. Duda ma się wynieść z pałacu

Max Kolonko, który próbuje przedstawiać się jako POTUSPL, czyli prezydent wymyślonego kraju Stanów Zjednoczonych Polski, “podpisał” Lex TVN. Były dziennikarz, a obecnie władca wyznawców “Revolution”, ma tym samym kilka słów do powiedzenia prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Przestrzega go, że natychmiast ma opuścić Pałac Prezydencki. Inaczej jego bojówki szybko zajmą teren.

Max Kolonko nie ma skrupułów. “Prezydent” podpisał Lex TVN.

Max Kolonko, który próbuje udawać władcę kraju nad Wisłą, po raz kolejny zaskakuje. Samozwańczy POTUSPL, (lub równie absurdalne “Potusoprezydent Kolonko“), zadecydował o podpisaniu “lex TVN”.

Zobacz również: Polacy znów wyszli na ulice przeciwko ustawie Lex TVN

Do swoich wyznawców napisał, że:

Przestrzegam byłego prez. A Duda przed działaniami, które szkodzą polskiej racji stanu. Proszę opuścić Pałac Prezydencki do 31 grudnia 2021 roku.

Źródło: Max Kolonko

Max Kolonko niegdyś prosił stację TVN, teraz chce ją zamykać

Wyznawcy z “Zespołu R Kolonko” z entuzjazmem zareagowali na jego przemówienie. Swoją drogą, to dość dziwne zachowanie potusoprezydenta, ponieważ jeszcze w 2016 “proponował współpracę” telewizji TVN. Wówczas, jak informowały Wirtualne Media, napisał list do prezesa Grupy TVN, że chciałby mieć swój własny program na antenie stacji.

Według Kolonki:

Jestem przekonany, że będzie to początkiem procesu przywracania uczciwości i różnorodności poglądów w dziennikarstwie publicystycznym w polskich mediach mainstreamu, stanowiąc jednocześnie interesującą alternatywę programową dla widzów TVN.

Niestety stacja nawet nie zareagowała na jego prośby i groźby, stąd może także wynikać jego nienawiść. Trudno jednak brać jego propozycje na poważnie. Niestety Max Kolonko wciąż tego nie rozumie.

Zobacz również: Dlaczego media społecznościowe pozwalają publikować treści talibom?

Tymczasem sam Lex TVN czeka na podpis prezydenta. Według nieoficjalnych informacji, które podała Wirtualna Polska, Andrzej Duda nie podpisze ustawy, tylko skieruje ją do Trybunału Konstytucyjnego Julii Przyłębskiej. Okazało się, że nie podoba mu się, że w ustawie znalazła się poprawka Konfederacji, która uniemożliwi głowie państwa wybór swoich członków do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close