Kultura i sztukaMediaPaństwoPolitykaPolskaPrawo

Mariusz Max-Kolonko wydał nakaz aresztowania Andrzeja Dudy xD

Mariusz Max-Kolonko znowu nadaje

Samozwańczy prezydent Polski ad interim, Mariusz Max-Kolonko wydał nakaz niezwłocznego aresztowania prawdziwego Prezydenta RP Andrzeja Dudy. Prezydent Duda do końca roku ma opuścić Pałac Prezydencki, a ,,Sejm ma uruchomić procedurę nowych, LEGALNYCH, wolnych od zbiórek podpisów wyborów prezydenckich 2022″.

Decyzja YouTubera to pokłosie dzisiejszego weta w sprawie Lex TVN, które ogłosił Andrzej Duda. Prezydent wprost powiedział, że nie zgadza się z zapisami nowej ustawy i wysyła ją ponownie do rozpatrzenia przez Sejm.

Odmawiam podpisania nowelizacji i kieruję ją do Sejmu do ponownego rozpatrzenia. Wetuję ją. Jest to dla mnie istotne, żeby usłyszeć głos rodaków. […] Łatwo się domyślić, że w ostatnim czasie, mając poważne zastrzeżenia co do przepisów tej nowelizacji, rozważałem dwa scenariusze. Odmowę podpisania ustawy, ale również skierowanie jej do TK.

– stwierdził Andrzej Duda.

Tymczasem jakiś czas temu Mariusz Max-Kolonko podpisał ustawę Lex TVN. Pseudoprezydent oburzył się, że prawdziwy prezydent postąpił inaczej.

Potusoprezydent Max Kolonko chce wypowiedzieć wojnę Czechom za Turów

Najpierw prosi o pracę, a potem chce zlikwidować

Swoją drogą, to dość dziwne zachowanie Kolonki, ponieważ jeszcze w 2016 “proponował współpracę” telewizji TVN. Wówczas, jak informowały Wirtualne Media, napisał list do prezesa Grupy TVN, że chciałby mieć swój własny program na antenie stacji.

Jestem przekonany, że będzie to początkiem procesu przywracania uczciwości i różnorodności poglądów w dziennikarstwie publicystycznym w polskich mediach mainstreamu, stanowiąc jednocześnie interesującą alternatywę programową dla widzów TVN.

– przekonywał Mariusz Max-Kolonko.

Niestety stacja nawet nie zareagowała na jego prośby i groźby. Trudno jednak brać jego propozycje na poważnie. Jakiś czas temu Mariusz Max-Kolonko opublikował na platformie YouTube film, w którym przekonuje, że to właśnie on jest odpowiedzialny za “3 wojnę medialną w III PRL” i zaznaczył, że wraz ze swoimi kolegami zamierza wykupić 51% akcji TVNu. Do tego na samym końcu wspomnianego filmiku można obejrzeć “humorystyczną” scenkę. Na niej prezydent Polski Andrzej Duda został przedstawiony jako jeden z więźniów w obozie pracy dla polityków w kamieniołomach w Strzegomiu.

Kiedy to zrobicie tę ustawę lex TVN, wtedy ja wprowadzę plan B. To znaczy ja i moi koledzy przyjdziemy i weźmiemy te 51 procent od TVNu. Kupimy to, okej. Kupimy ten TVN. That’s a deal.

– stwierdził.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close