Biznesowi celebryciBusiness lifestyleMarketingMediaSport

Jaś Kapela spoliczkowany przez Kossakowskiego na konferencji Prime MMA

Panowie nie darzą się za bardzo sympatią.

Jaś Kapela od dłuższego czasu wywołuje skrajne emocje. Nie pomógł w tym wywiad, jaki udzielił Krzysztofowi Stanowskiemu w Hejt Park, w którym to próbował przekonać, że wszyscy artyści powinni być finansowani z podatków. W związku z tym spotkał się z mocną krytyką prawicowego publicysty Ziemowita Kossakowskiego. Panowie nie szczędzili sobie obelg, przez co koniec końców — obydwaj spotkają się na ringu Prime Show MMA. I to właśnie na konferencji poprzedzającą galę doszło do rękoczynów.

Jaś Kapela uderzony przez Kossakowskiego na konferencji Prime Show MMA

We wtorek odbyła się konferencja Prime Show MMA zapowiadająca walkę pomiędzy Ziemowitem Kossakowskim, a Jasiem Kapelą. Panowie od dawna za sobą nie przepadają, czego przykładem były liczne “dyskusje” w mediach społecznościowych. Podłożem to poglądy polityczne, którymi publicyści nie raz się chwalą.

Czytaj więcej: Jaś Kapela zmierzy się w FAME MMA z Ziemowitem Kossakowskim XD

Udowodniła to omawiana konferencja, podczas której doszło do spotkania pomiędzy obydwoma przeciwnikami. W pewnej chwili Jaś Kapela rzucił…. brokatem w twarz Kossakowskiego, przez co ten dosłownie dostał “białej gorączki”. Publicysta spoliczkował “poetę”, przez co szybko musieli wkroczyć ochroniarze. Po chwili Kapela stwierdził, że proszek, to:

Anielski pył, który zmieni cię w lewaka, tak, że będziesz s*** tęczą.

Kossakowski zaczął się również odgrażać, że “Kapela będzie leżał w klatce“. Internauci nie mają jednak złudzeń, że cała sytuacja, to pastisz prawdziwego MMA. Niemniej jednak dwójka zwaśnionych przeciwników spotka się na ringu już na początku 2022 roku. Panowie nie ukrywają, że walka jest jedynie tłem, dla uzyskania dużych środków finansowych.

Zobacz również: World Inequality Report: 2750 osób jest bogatszych od połowy ludzkości

Kim jest Ziemowit Kossakowski?

Ziemowit Kossakowski pracował swego czasu w TVP, gdzie zasłynął paszkwilem o strajkujących lekarzach. Według “dziennikarza” medycy mieli podróżować do odległych krajów, zamiast leczyć. Później tłumaczył, że winę ponosi Samuel Pereira, który zlecił mu ten tekst. W rozmowie z “Rzeczpospolitą” przyznał, że:

Po publikacji dzwonił, że świetna robota, dwa dni później mnie zawiesił, a potem uciekł jak tchórz i do dzisiaj nie starczyło mu odwagi, żeby wyjaśnić ze mną sprawę w cztery oczy. Stałem się obiektem nagonki przez fejki Pereiry. Byłem lojalny nawet wobec tak k…ego zachowania, jak to Samuela, który wysłał mi fejki na maila służbowego.

Jestem świadom, jaka była sytuacja polityczna, i jestem świadom tego, co zrobiłem. Zaufałem portugalskiemu uchodźcy i to on mnie wsadził na taką minę.

Czytaj również: Jaś Kapela promował piractwo? Krzysztof Stanowski nie miał litości

Kiedy odbędzie się gala Prime Show MMA?

Pierwsza gala Prime Show MMA odbędzie się 19 lutego w łódzkiej Atlas Arenie. Szefuje jej Kasjusz Życiński, który niegdyś był związany z Fame MMA. Na imprezie fani zobaczą między innymi Mateusza Murańskiego  MarkaKruszwilaKruszela i ŁukaszaKamerzystęWawrzyniaka.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close