Biznesowi celebryciMediaZdrowie i medycyna

Hubert Czerniak wzywa do walki z reptilianami. Stworzył ruch oporu xD

Doktor Hubert Czerniak, to znany antyszczepionkowiec, który od początku pandemii COVID-19, był przeciwny obostrzeniom. Mimo że propagował antynaukowe treści i fake newsy, to zyskiwał popularność wśród proepidemików, za co kazał sobie słono płacić. Tymczasem w ostatnim czasie “lekarz” stracił prawo do wykonywania zawodu, przez co zwrócił się ku nowym teoriom spiskowym. Mianowicie… chce walczyć z reptilianami.

Hubert Czerniak namawia do walki z reptilianami

Hubert Czerniak przez wzgląd na propagowanie antynaukowych treści i działania na szkodę pacjentów stracił prawo do wykonywania zawodu na dwa lata. I w sumie dla wielu osób, ta decyzja była jedyną do zaakceptowania, przez zachowanie “lekarza”.

Tymczasem na brak możliwości zarabiania w wyuczonym zawodzie, słynny antyszczepionkowiec wziął sobie za cel nowych wrogów. Reptilian, czyli pół-ludzi, pół-jaszczurów. Według zwolenników płaskiej ziemi i innych dziwnych rzeczy zielone potwory rządzą naszym światem.

Sam Hubert Czerniak twierdzi, że “ruch oporu” powinien składać się z 5-10 osób, gotowych na wszystko. Następnie według kontrowersyjnego “lekarza”, powinno się obalić ustrój i wprowadzić własnych ludzi. Należy jednak uważać na reptilian, którzy jedynie czyhają, aby postawić jakiegoś “agenta”, który zniszczy całą operację.

Zobacz również: Lekarz Dawid Ciemięga tworzy centralny rejestr antycovidowców i foliarzy xD

Hubert Czerniak i jego przykra przeszłość w ZOMO

Teorię tę wymyślił David Icke, równie popularny popularyzator pseudowiedzy. Tymczasem ten sam Czerniak, ubrany w wojskowy mundur z demobilu, namawia swoich zwolenników do walki z ustrojem i “żydowskiej okupacji“. Sami “reptilianie” mają być w jego odczuciu odpowiedzialni za “pandemię” oraz inne kwestie związane z rządem światowym.

Swoją drogą, jak przypomina serwis Magna Polonia, sam były już lekarz był swego czasu także ZOMO-wcem. Otóż jak wynika z teczek opublikowanych przez Radosława Patlewicza,”Czerniak zrezygnował z Akademii Medycznej w Lublinie, aby wstąpić do oddziałów Zmotoryzowanych Odwodów Milicji Obywatelskiej”. Według internautów, to właśnie dlatego tak mu mogło być tęskno do munduru.

Zobacz również: AstraZeneca zamienia ludzi w szympansy, czyli jak Rosja próbuje sprzedać szczepionkę SputnikV

Tymczasem Czerniak również twierdzi, że reptilianie zaczęli stosować na kamratach broń binarną. Następnie opowiada o swoich wizjach oraz o wstrzykiwaniu dziwnych substancji. Wszystko to sprawia, że sam “lekarz” stał się obiektem kpin i nawet jego dawni zwolennicy przestali go popierać.

Swoją drogą, delikatnie przypominamy, że że sam Hubert Czerniak nieskutecznie kandydował do PE z list Konfederacji. Teraz jednak informacje na ten temat jest skrzętnie ukrywana, ale jak doskonale wiemy — w Internecie nic nie ginie. Czy to już zatem koniec kariery słynnego “lekarza antyszczepionkowców”? Zobaczymy, w końcu nie o takich rzeczach słyszeliśmy.

Źródło: Hubert czerniak konfederacja
Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close