Biznesowi celebryciBusiness lifestyleMedia

Jakimowicz wspomina przyjaźń ze Słowikiem. Odwiedzał go w więzieniu

Ostatnia afera związana z Marcinem Najmanem i jego galą MMA-VIP, którą miał prowadzić Andrzej Zieliński ps. “Słowik” szumnie obiła się w Internecie. Krzysztof Stanowski wraz z innymi dziennikarzami i lokalnymi radnymi z powodzeniem zablokowali “bokserowi” imprezę. W aferę wciągnięto także Jarosława Jakimowicza, który niedawno pochwalił się wątpliwą przyjaźnią z byłym bossem gangu pruszkowskiego.

Jarosław Jakimowicz chwalił się znajomością ze Słowikiem

Marcin Najman i jego gala “MMAVIP” jest karykaturą show-biznesu. I nie ma w tym za grosz przesady, ponieważ promowanie imprezy twarzą mafioza, który doprowadził do tragedii tysięcy osób, jest po prostu złe. Jak słusznie zaznaczył Krzysztof Stanowski oraz kielecki radny Marcin Stępniewski, gala nie powinna się nawet odbyć ze względu na tę kontrowersję. Na szczęście do imprezy w tym mieście nie dojdzie, przez wzgląd na zamieszanie wokół Słowika.

Tymczasem internauci szybko przypomnieli przyjaźń innego “eksperta TVN”, którym jest Jarosław Jakimowicz. Otóż była gwiazda “Młodych Wilków” pod koniec 2018 roku chwaliła się w programie “Kryminalna Polska” przyjaźnią ze Słowikiem.

Zobacz również: Najman zorganizuje MMA-VIP w Pruszkowie? Stanowski ostro komentuje

“Dziennikarz” wyznał wówczas, że prosił Zielińskiego o pomoc w sprawie pewnego haraczu, który musiał zapłacić. Co ciekawe, miało to miejsce w hiszpańskim więzieniu.

Celebryta TVP wyznał również, że często bawił się z Moniką Zielińską, czyli byłą żoną mafioza. Jak z wyraźną dumą przyznał:

[…] bawiliśmy się z ludźmi, którzy wcześniej ukrywali Słowika. […] Znaliśmy się wcześniej z Warszawy. Zrobiliśmy zatem dokumenty i tam go odwiedzałem. I tam go pytałem […] że mam problemy, bo mnie dojeżdżają o haracz.

Słowik wówczas stwierdził, że “gdyby był w Warszawie, to by mu pomógł, a tak, to nic nie może zrobić”. Ostrzegł go jednak, żeby nikomu nie ufał. Jakimowicz wówczas zapytał, czy ma iść “na psiarnię” ze swoim problemem. Słowik wówczas przyznał, że w takim wypadku nie ma innego wyjścia.

Zobacz również: 8,52 zł – tyle wynosi miesięczna wartość polskiego użytkownika dla Facebooka

Jarosław Jakimowicz chwalił się znajomością z mafią pruszkowską?

Warto również wspomnieć, iż sam Jakimowicz był oskarżony o gwałt przez uczestniczkę konkursu Miss Generation. Kobieta twierdziła wówczas, że nie zgodziła się na seks z prezenterem, jednak ten naciskał na zbliżenie. Modelka wyznała w UWAGA TVN, że prezenter groził jej, że ma znajomości w mafii. Stwierdziła wówczas, że:

Po wszystkim powiedział, że nie podobało mu się, bo nie byłam wystarczająco dobra w łóżku.

Nie spałam całą noc. Wcześnie rano krzyknął, żebym wyszła. Był zły, że nie spałam obok niego. Wyszłam z jego pokoju około szóstej rano. Jestem pewna, że zarejestrował to hotelowy monitoring.

Sam Jakimowicz całkowicie zaprzecza powyższym oskarżeniom, a do wywiadu z 2018 roku nie chce wracać.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button
Close
Close