Polska

PKN ORLEN doceniony przez Top Employers Institute

PKN ORLEN został uznany za czołowego pracodawcę przez ekspertów z Top Employers Institute. W rankingu wyróżniony został również ANWIL, spółka z Grupy ORLEN.

Certyfikat Top Employer to wyróżnienie, które przyznawane jest wyłącznie na rok. Oznacza, że firma oferuje atrakcyjne warunki zatrudnienia, dba o bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników, daje im możliwości rozwoju, a także proponuje benefity. Żeby pozostać w gronie najlepszych pracodawców, firma musi pracować nad ciągłym rozwojem praktyk HR.

Certyfikacja Top Employer jest corocznym badaniem, w którym wnikliwie oceniane są firmy z całego świata, a także ich praktyki z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Kwestionariusz obejmuje 20 tematów, takich jak strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja. Metodologia dla wszystkich uczestników badania jest jedna, co gwarantuje, że certyfikowana organizacja oferuje najwyższe światowe standardy w obszarze HR.

Top Employers Institute został założony ponad 30 lat temu i jest globalnym autorytetem w zakresie badania praktyk zarządzania zasobami ludzkimi. W ramach programu certyfikowano i nagrodzono już ponad 1857 najlepszych pracodawców w 123 krajach na pięciu kontynentach.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close