MediaPaństwo

Stanowski zaprosił bohaterskiego strażaka. Tego się nie spodziewali

Krzysztof Stanowski zaprosił do swojego programu Hejt Park niecodziennego gościa. Był nim Łukasz Gryciak, który na co dzień jest strażakiem w Dębnie. Mężczyzna zasłynął na całą Polskę, kiedy z płonącego mieszkania uratował dwójkę dzieci. Tymczasem podczas programu zadzwoniła osoba, której ani prowadzący, ani gość specjalny się nie spodziewali.

Krzysztof Stanowski zaprosił bohaterskiego strażaka Łukasza Gryciaka

Podczas pożaru mieszkania w jednym z bloków przy ul. Jana Pawła II w Dębnie (woj. zachodniopomorskie) w styczniu doszło do wydarzenia, które było głośno na całą Polskę. Wszystko dlatego, że strażak Łukasz Gryciak uratował z zadymionego mieszkania dwójkę dzieci, którym oddał własną maskę tlenową. Mężczyzna sam potrzebował pomocy lekarskiej, ale dzięki temu obydwoje rodzeństwa przeżyło.

Zobacz również: OSP to symbol polskich wsi, który potrzebuje wsparcia i rozwoju

W związku z tym Krzysztof Stanowski zaprosił bohaterskiego strażaka do swojego programu Hejt Park. Gryciak, który na co dzień jest także piłkarzem czwartoligowego MKS-u Dębno, przez dwie godziny odpowiadał na pytania prowadzącego i słuchaczy.

W pewnym momencie do studia zadzwonił… dziadek uratowanych dzieci, który nie krył wzruszenia i emocji. Starszy pan wyznał, że:

Jestem dziadkiem uratowanych dzieci. Chciałem powiedzieć: Łukasz, jesteś wielki.

Obydwoje mężczyźni nie ukrywali swojego wzruszenia, zwłaszcza Łukasz Gryciak, który podziękował za docenienie:

To bardzo miłe, dziękuję.

Czytaj również: Najman się przeliczył. Stanowski zniweczył galę MMA-VIP ze Słowikiem

Po chwili rozłączył się, ale Stanowski stwierdził, że warto oddzwonić do mężczyzny. Cała rozmowa dostępna jest na Kanale Sportowym. Telefon od dziadka uratowanych dzieci rozpoczyna się w 42:38.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close