Biznesowi celebryciPolitykaPolskaSport

Jaś Kapela pokonał Ziemowita Kossakowskiego w Prime Show MMA

Podczas gali Prime Show MMA doszło do długo wyczekiwanego pojedynku pomiędzy lewicowym aktywistą Jasiem Kapelą a Ziemowitem Kossakowskim. Ten drugi znany jest m.in. dla pracy w TVP i wielu prawicowych mediach. O dziwo podczas walki doszło do niespodziewanego wydarzenia. Około 60-kilogramowy Kapela bez trudu pokonał znacznie wyższego i cięższego Kossakowskiego.

Jaś Kapela pokonał Ziemowit Kossakowskiego na gali Prime Show MMA

Jaś Kapela i Ziemowit Kossakowski wystąpili na gali Prime Show MMA jako dziewiąta para z trzynastu zaplanowanych pojedynków. Na imprezie walczyli także m.in. Kruszwil vs Kamerzysta, Medusa vs David Narożny oraz Mateusz Murański przeciwko Don Kasjo.

Czytaj również: Jaś Kapela spoliczkowany przez Kossakowskiego na konferencji Prime MMA

Pojedynek obydwu dziennikarzy, którzy zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym są kompletnymi przeciwieństwami, interesował wielu internautów od dłuższego czasu. Niemniej jednak wszyscy stawiali w tej konkurencji na Kossakowskiego, który przewyższał Kapelę, a także był od niego cięższy i wydawać by się mogło — silniejszy. Nic bardziej mylnego – “poeta” pokonał prawicowego dziennikarza w kilka minut, powalając go na macie, zadał szybkie ciosy.

W pewnym momencie Kapela założył przeciwnikowi tak zwaną “gilotynę”, a następnie zaczął obijać jego głowę. Sędzia nie miał wyjścia i przerwał walkę.

Sam Kossakowski po walce musiał szukać pomocy medycznej. Świadkowie nagrali moment, w którym na noszach był zabierany do szpitala na noszach.

Czytaj również: Jaś Kapela chce się bić z Krzysztofem Bosakiem na gali Fame MMA xD

Na razie nie wiadomo, jaki jest stan zdrowia Kossakowskiego, choć sam wskazał w nagraniu, że “pycha kroczy przed upadkiem, a potem jest tylko przypał“. Stwierdził także, że liczy “na rewanż” z Jasiem Kapelą, ale nie jest pewny kiedy.

Niemniej jednak cała sytuacja jest kuriozalna, ponieważ dziennikarz miał następnego dnia poinformować na konferencji prasowej o swoim starcie do wyborach parlamentarnych, a także przedstawić założenia programowe.

Czytaj również: Holandia zakaże placówek typu dark store!

Wiadomo, że konferencja odbędzie się zdalnie z udziału intensywnej terapii. A dziennikarza wspierał nie kto inny, jak Jacek Sasin.

Tę kwestię akurat postanowimy pozostawić bez komentarza.

Tagi

Polecane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button
Close
Close